Erotické pomůcky a hračky pro ženy Satisfyer
Erotické pomůcky a hračky pro ženy spestří tvé intimní chvíle. V kategorii najdeš sex pomůcky pro vaginální a anální penetraci - ať už v podobě dild anebo vibrátorů. Oblíbené jsou pulzátory na klitoris (známé jako womanizery).
Pro ženy, které touží po intenzivnějším sexu, budou dobrou volbou vaginální kuličky a činky na zpevnění pánevního dna. Pro ještě tvrdší hrátky je pro tebe připraveno SM erotické zboží.
Dominantí ženy ocení výběr připínacích penisů a dild (strap-onů). Tím nabídka rozhodně nekončí, stačí se podívat a vybrat si, po čem toužíš.
Nejprodávanější
Vodotěsný 2v1 vibrátor s rotující špičkou, stimulací bodu G, dvěma motory a 8 x 8 programy. Jemný silikon, USB-C nabíjení a přesné dráždění klitorisu i vaginálních zón.
Luxusní rabbit vibrátor s 360° rotujícími perlami, klitorální stimulací, 2 motory, 12+12 programy a vodotěsným IPX7 provedením. Měkký silikon, zakřivený tvar a USB-C nabíjení pro intenzivní hru.
Rabbit vibrátor s 360° rotujícími perlami, vibracemi pro klitoris i bod G, 2 motory, 12+12 programy, měkkým silikonem, voděodolností IPX7 a nabíjením přes USB-C.
Všestranná 2v1 pomůcka funguje jako vibrační návlek na prsty i erekční kroužek. Nabízí 12 programů, silné vibrace, měkký silikon, voděodolnost IPX7 a dobíjení přes USB-C.
G-Spot Wave 2 s Robotic Technology napodobuje pohyb prstu. 12 programů, flexibilní silikon, vodotěsnost IPX7, tichý režim a USB‑C nabíjení pro intenzivní G‑bodovou stimulaci.
Kompaktní přikládací vibrátor na klitoris z hebkého lékařského silikonu, 12 programů, tichý motor, USB‑C dobíjení, vodotěsný IPX7 a hygienické víčko – ideální na cesty i do sprchy.
Jazýčkový vibrátor pro současnou stimulaci klitorisu a G‑bodu. 8 režimů lízání a 8 programů vibrací, voděodolnost IPX7, USB‑C nabíjení, tichý režim, superjemný silikon a snadné čištění.
Duální vibrátor s lízajícím jazýčkem a zahnutým shaftem pro klitoris a G‑bod. 9+9 programů, tichý režim, vodotěsný IPX7, USB‑C dobíjení, tělu bezpečný silikon a snadné ovládání dvěma tlačítky.
Clitorální jazýčkový vibrátor z hebkého silikonu s 9 režimy lízání a 9 vibračními programy. Tichý režim, vodotěsnost IPX7, nabíjení USB‑C, dvě tlačítka, snadné čištění a ergonomické držení.
Jazykový vibrátor na klitoris se 8+8 programy, superměkkým silikonem, vodotěsností IPX7, tichým režimem a nabíjením USB‑C. Spirálová textura a fluttering tip pro pocit orálního sexu.
Flickující jazýček napodobující orální sex, 8 režimů lízání a 8 vibrací, tichý motor, hebký silikon, vodotěsnost IPX7, dobíjení USB‑C, snadné čištění.
Klitorální vibrátor s lízající špičkou z hebkého silikonu. 8 jazýčkových a 8 vibračních programů, tichý provoz, voděodolnost IPX7 a nabíjení přes USB‑C. Kompaktní, ergonomický a snadno se čistí.
Jazýčkový vibrátor Satisfyer Tongue Dancer (Lila) s 8 režimy lízání a 8 vibracemi. Měkký silikon, vodotěsný IPX7, tichý režim a USB‑C nabíjení. Pro cílenou stimulaci klitorisu a snadné čištění.
Multifunkční párová hračka s 3 motory, 100 kombinacemi vibrací a otočnou 180° hlavou. Vodotěsný silikon, více než 33 použití. Napájení 2× AA, ideální na cesty.
Nositelné vibrační duo pro G-bod a anální stimulaci se 2 motory, 10 programy, tichým chodem a vodotěsností IPX7. Silikonový povrch, ovládání tlačítky i přes aplikaci, na 1× CR2 baterii.
Párový vibrátor s Air Pulse pro klitoris a vibračním ramenem pro G‑bod. 11 intenzit tlakových vln, 12 programů vibrací, 2 samostatné motory, IPX6, tichý režim. Napájení 2× AAA – ideální na cesty.
Pružný multifunkční vibrátor ze silikonu s 2 nezávislými motory, až 100 kombinacemi vibrací, IPX7 vodotěsností a provozem na 2× AAA. Využijete jako lay-on, partnerský vibrátor i erekční kroužek.
Bezdotykový stimulátor klitorisu s Air Pulse technologií, 11 intenzitami, tichým chodem a IPX7. Měkká silikonová hlavice. Napájení 2× AAA. Ideální na cesty. Violet Blue.
Kompaktní srdíčkový stimulátor klitorisu s tlakovými vlnami a vibracemi. 2 motory, 11+12 programů, IPX6, tichý režim. Lékařský silikon. Napájení 2× AAA (nejsou součástí). Snadné čištění, ideální na cesty.
Skleněný dildo s třemi různými konci z borosilikátového skla. Vhodné pro teplé i studené hrátky, unisex, bezpečná široká základna, hladký povrch, snadná údržba. 21 cm délka hlavního dilda, 15letá záruka.
Skleněný dildo s třemi různými konci z borosilikátového skla. Vhodné pro teplé i studené hrátky, unisex, bezpečná široká základna, hladký povrch, snadná údržba. 21 cm délka hlavního dilda, 15letá záruka.
Duální stimulátor klitorisu s Air Pulse a vibracemi, 11 intenzit, 13 programů, 2 motory, tichý režim, IPX7, tělový silikon, USB‑C dobíjení, ergonomická rukojeť a snadné čištění.
Kuličkové dildo s 3 zatíženými kuličkami pro dynamickou vaginální i anální stimulaci. Přísavná základna, unisex, kompatibilní s postrojem, vodotěsnost IPX7, silikon, snadné čištění.
Kuličkové dildo s 3 zatíženými kuličkami pro dynamickou vaginální i anální stimulaci. Přísavná základna, unisex, kompatibilní s postrojem, vodotěsnost IPX7, silikon, snadné čištění.
Roztomilý Satisfyer Dreamy Sheep kombinuje tlakové vlny a vibrace, 11 intenzit, 13 programů, 2 motory, vodotěsnost IPX7 a USB-C nabíjení. Jemná i intenzivní stimulace klitorisu pro začátečníky i pokročilé.
Dezinfekční sprej na erotické hračky s ethanolem (21 %) a kyselinou mléčnou (2,5 %). Vhodný pro silikon, sklo i plast. Bez oplachování, působení 5–10 minut. Praktický rozprašovač. Objem 300 ml.
Silikonový lubrikant s hedvábnou texturou a dlouhotrvajícím účinkem. Nelepí, nevysychá, stačí malé množství. Ideální pro vaginální použití a kompatibilní s latexovými kondomy. Objem 150 ml.
Silikonový anální lubrikant s dlouhotrvající kluzností. Nevsakuje se, nevysychá a je kompatibilní s latexovými kondomy. Stačí malé množství. Nevhodný pro silikonové hračky. Objem 150 ml.
Vodní lubrikant s jemným brněním a vůní perlivé vody. Bezpečný s latexovými kondomy, vhodný i pro hračky, snadno se oplachuje. Objem 300 ml.
Vodní lubrikační gel s mátovo-mocha vůní pro hladký skluz. Šetrný k pokožce, kompatibilní s latexem, snadno omyvatelný. Objem 300 ml pro dlouhotrvající potěšení.