Satisfyer Pro Plus Vibration stimulátor klitorisu - Womanizery

Satisfyer Pro Plus Vibration stimulátor klitorisu
Satisfyer Pro Plus Vibration stimulátor klitorisuSatisfyer Pro Plus Vibration stimulátor klitorisuSatisfyer Pro Plus Vibration stimulátor klitorisuSatisfyer Pro Plus Vibration stimulátor klitorisu
Hodnocení: (16x) 4,12
Ušetříte: 25% 504,- Kč
Původní cena: 1 999,-
Naše cena:
1 495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
127978
◌ do 7 dnů


Barva bílá
Materiál silikon, ABS
Délka 15,5 cm
Režimů tlakových vln 11
Režimů vibrací 10
Doba používání cca 2 hodiny
Doba nabíjení cca 2 hodiny
Motorů 2
Vodotěsnost ano
Vibrace ano
Napájení Vestavěná dobíjecí baterie
Dobíjení pomocí USB kabelu
Satisfyer Pro Plus Vibration stimulátor klitorisu Svítá na lepší časy! Satisfyer rozjíždí sexuální revoluci! Žhavá novinka ze světa stimulátorů, Satisfyer Pro Plus Vibration, se objevila na obzoru!

Elegantní tvar tohoto dokonalého pomocníka si zamilujete už jen při spatření Satisfyer Pro Plus Vibration. Nádherné bílozlaté provedení přidá vašim hrátkám na luxusu.

Nepředstavitelných a silných orgasmů si teď může užít každá. Spojením libovolného z 11ti režimů sání s rozšířením požitků o 10 dalších vibračních režimů si vybudoval Satisfyer Pro Plus Vibration právoplatné místo v sále těch nejlepších.

Ovládání Satisfyer Pro Plus Vibration už nemůže být jednodušší. Pomocí tlačítek navolíte vámi nejoblíbenější kombinaci režimů, jednoduše umístěte oválnou hlavu na klitoris, a po nalezení ideální polohy s pomůckou již nemusíte pohybovat, nejlépe ji udržujte na stejném místě.

Satisfyer Pro Plus Vibration je velice tichý. Každý zvuk vydávaný vámi a vaším tělem si budete moci nerušeně vychutnávat až do konce věků. Pro milovnice vody se stane tato hračka neodlučitelnou součástí vodních hrátek. Stimulátor je naprosto vodotěsný, a proto více než vhodný k používání ve vaně či sprše! Nudné chvíle budou lusknutím prstu minulostí.

Má dobíjecí baterii, kterou dobijete pomocí magnetického dobíjecího USB kabelu, který také najdete v balení. Připravte se na spoustu orgasmů bez odpočinku!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma