Vibrátor Pretty Love Carina černá klitoris G-bod - Klasické vibrátory

Vibrátor Pretty Love Carina černá klitoris G-bod
Vibrátor Pretty Love Carina černá klitoris G-bodVibrátor Pretty Love Carina černá klitoris G-bodVibrátor Pretty Love Carina černá klitoris G-bodVibrátor Pretty Love Carina černá klitoris G-bod
Hodnocení: (3x) 5
Ušetříte: 23% 304,- Kč
Původní cena: 1 299,-
Naše cena:
995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
201102
● SKLADEM


Barva černá
Materiál silikon
Nabíjecí ano
Vodotěsný ano
Délka 19 cm
Průměr 3,45 cm
Vibrátor Pretty Love Carina černá klitoris G-bod Elegantní milenec stvořený pro potěšení snů všech žen. Vibrátor Pretty Love Carina zanese váš G-Bod a klitoris do nebes.

Přáli jste si vždy opravdové vzrušení? Silného milence, který s vámi udrží tempo a dokáže mile překvapit? Všechny vaše sny vám může splnit vibrátor Pretty Love Carina.

Skrz stimulaci klitorisu může žena dosáhnout podstatně vyššího pocitu uspokojení. Vibrátor Pretty Love Carina to ví a proto vám ukáže, jak správně uspokojit ženu. Vibrační zajíček na těle vibrátoru si s vámi dokáže poradit. Ukáže vám, to co ještě žádný muž nikdy nedokázal. Opravdu pořádnou stimulaci klitorisu.

Každý už alespoň jednou slyšel o mýtickém bodu G. Ne však každý muž ví, kde jej hledat. Vibrátor Pretty Love Carina je však na vás plně připraven. Žádný pojem ze světa erotiky a sexu mu není cizí. Stimulace G-bodu je lahodou pro každou ženu. Plné uspokojení si tak můžete užít v mnoha formách.

Dejte svým fantaziím volný průchod a začněte experimentovat již nyní. Potěšte své smysl plnou palbou na citlivé body ženského těla.

Vibrátor Pretty Love Carina je zábavný, tak zábavný, že ani na cestách se nebudete nudit. Pretty Love Carina má vestavěnou nabíjecí baterii, takže na cesty je naprosto ideálním kandidátem.

V případě, že vašemu milenci dojde štáva, tak nezoufejte. Vibrátor Pretty Love Carina se nabíjí pomocí USB kabelu dodávaného společně v balení. Dejte mu chvíli na dobití energie a za nedlouho spolu můžete zase začít skotačit!

Spoustě elektronickým hračkám nedělá voda dobře. Vibrátor Pretty Love Carina si však dovolí nesouhlasit. Přišel plně připraven, je vodotěsný! Užívat si ve vaně, ve sprše, žádné vlhké místo mu nevadí. Připravte se na hodiny zábavy za jakékoliv situace!

Vibrátor Pretty Love Carina lze vybírat ve dvou barevných variantách. Tak který bude právě ten váš?

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma