ToyJoy Neo vibrátor pink - Vibrátory na G-bod

ToyJoy Neo vibrátor pink
ToyJoy Neo vibrátor pink
Hodnocení: (15x) 4
Ušetříte: 22% 440,- Kč
Původní cena: 1 999,-
Naše cena:
1 559,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
610027
◌ do 7 dnů


Položka je nedostupná
v současné chvíli nelze objednat
celková délka 18 cm
délka pro vnitřní stimulaci 15 cm
délka pro stimulaci klitorisu 7 cm
průměr 3 cm
materiál silikon, ABS
pohon 2x AAA baterie
barva růžová
ToyJoy Neo vibrátor pink Luxusní silikonový vibrátor Neo patří do nové generace vibrátorů pro ženy. Vibrátor má účelně propracovaný design se dvěma motorky, navržený tak, aby současně stimuloval G-bod a klitoris. Skvělá funkčnost v kombinaci kvalitního materiálu, dvou výkonných motorků, velmi tichý chod a voděodolnost, předurčují vibrátor Neo ke spokojenosti svých uživatelek.

Jeden motorek je umístěn ve spodní části vibrátoru, která je tvarem uzpůsobena pro stimulaci klitorisu s nezávisle ovládanými vibracemi jedním tlačítkem. Druhý motorek, pro stimulaci bodu G, je umístěn ve špičce vibrátoru, taktéž s nezávisle ovládanými vibracemi jedním tlačítkem. Na výběr máte z 3 intenzit vibrací pro klitoris i bod G a 4 vibrační programy samostatně ovladatelné buď na bod G či na klitoris. Všechny programy se snadno ovládají pomocí tlačítek s LED osvětlením.

Část těla vibrátoru pro vnitřní stimulaci je dokonale ohebná a snadno se přizpůsobí křivkám vašeho těla. Funkční část vibrátoru Neo je vyrobena ze silikonu, který je 100% hypoalergenní a velmi příjemný na dotek. Boční část pro vložení baterií a ovládání je vyrobena z kvalitního ABS plastu. Díky 100% voděodolnosti můžete vibrátor použít k hrátkám ve vaně i sprše, záleží jen na vaší fantazii. Vibrátor je uložen v krásném černém boxu, který umocňuje dojem luxusu. Doporučujeme používat s gely na vodní bázi!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW