Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator - Párové vibrátory

Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator
Sweet Smile We-Vibe Edition Couples VibratorSweet Smile We-Vibe Edition Couples VibratorSweet Smile We-Vibe Edition Couples VibratorSweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator
Hodnocení: (1x) 5
Ušetříte: 20% 404,- Kč
Původní cena: 1 999,-
Naše cena:
1 595,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
590053
● SKLADEM


Barva červená
Materiál silikon
Délka 7,6 cm
Výška 4,8 cm
Průměr 3,2 cm
Vibrační ano
Režimů vibrací 7
Doba používání 60 minut
Doba nabíjení 90 minut
Vodotěsný ano
Napájení vestavěná baterie
Nabíjecí ano (dodávaný USB kabel)
Vlastnosti dvojitá stimulace, šetrný k tělu, jednoduché čištění
Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator Párové milování - krásný prožitek plný vášně a společného uspokojení. Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator v červeném kabátku je přesně to, co dělá společný sex tím nejlepším na zemi.

Vibrátor Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator nemusíte nutně využívat pouze v páru. Žena si bohatě vystačí sama a uspokojí ji do posledního bodu.

Dvojitá stimulace párového vibrátoru potěší ženu i pána. V každém ze dvou ramen se nachází vibrační motorek. Jedna strana se přiloží ke klitorisu a silnou dávkou vibrací jej dráždí do úplného vyvrcholení ženy. Druhé rameno se zavádí do vagíny, kde stimuluje bod G. Toto rameno však slouží i pro stimulaci pánů. Při každém zásunu pocítí hluboké vibrace procházející od žaludu až ke kořeni penisu.

Silikonové tělo vibrátoru Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator je ze sametově jemného silikonu. Příjemný dotek pocítíte spolu s vibracemi uvnitř sebe.

V koupelně se občas najde nějaká ta nudná chvilka. Ta se stane minulostí. Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator přišel s plně vodotěsným tělem. Vzít si vibrátor s sebou do vany či sprchy není problém a orgasmu dosáhnete při příjemném doteku vody.

Nabíjení netrvá dlouho. Pomocí dodávaného USB kabelu bude vibrátor nabitý do plna během 90 minut. Při baterii nabité na maximum s ním prožijete až 60 minut plné orgasmů a vzrušení.

Se silikonovým párovým vibrátorem Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator doporučujeme používat výhradně lubrikační gely na vodní bázi.

Erotickou pomůcku po každém použití řádně očistěte pomocí kvalitních prostředků na erotické pomůcky.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW