Rocks Off Butt-Boy - Maséry prostaty

Rocks Off Butt-Boy
Rocks Off Butt-BoyRocks Off Butt-BoyRocks Off Butt-Boy
Hodnocení: (4x) 4
Ušetříte: 22% 404,- Kč
Původní cena: 1 799,-
Naše cena:
1 395,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
320005
● SKLADEM


celková délka 20 cm
zásuvná délka 10 cm
průměr 1,7 - 4,8 cm
napájení 1x LR1 AM5 1,5V velikost N
Rocks Off Butt-Boy Vibrační masér prostaty ve tvaru kuželu z dílen oblíbené společnosti Rocks Off si zamilujete. Unikátní design s vibrační patronou se stane každodenní pomůckou.

Speciálně zahnutý silikonový vibrační anální kolík Rocks Off Butt-Boy, který je určen pro muže ke stimulaci prostaty.

Masér prostaty Rocks Off Butt-Boy zaujme především svým jednoduchým unikátním designem.

Rocks Off Butt-Boy se snadno zavádí do konečníku, kde stimuluje prostatu a jeho druhá část masíruje varlata. Tato kombinace má za následek intenzivnější orgasmus.

Vibrátor Rocks Off Butt-Boy má jednu intenzivní, ale maximálně tichou vibraci, kterou si aktivujete zmačknutím tlačítka na konci vibrátoru.

Masér prostaty Rocks Off Butt-Boy je vyroben z pružného příjemného dermatologicky testovaného hypoalergenního 100% silikonu.

Lehce omyvatelný.

V černém provedení.

Vibrátor Rocks Off Butt-Boy je vyroben z lékařského silikonu, který nevyvolává žádné alergické reakce. Jeho povrch je na dotek jemný a stavba vibrátoru je pevná, díky tomu se dobře přenáší vibrace z vibrační patrony. Vibrační patronu je možné vyjmout použit jako kapesní vibrátor pro dráždění.

Dosažení orgasmu díky anální stimulaci je neuvěřitelně vzrušující v této oblasti je vysoká koncentrace nervových zakončení, a díky análním pomůckám můžete stimulovat každý z těchto nervů.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW