Rebel Prostate Vibrator - Maséry prostaty

Rebel Prostate Vibrator
Rebel Prostate Vibrator
Hodnocení: (22x) 3,82
Ušetříte: 26% 204,- Kč
Původní cena: 799,-
Naše cena:
595,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
585904
● SKLADEM


celková délka 25 cm
zásuvná délka 9 cm
průměr 2 - 3,3 cm
napájení 3x LR44
barva černá
Rebel Prostate Vibrator Silikonový anální vibrátor určený pro muže ke stimulaci prostaty. Vibrátor má vyjímatelnou vibrační patronu. Je vyroben z pružného silikonu. Unikátní design.

Speciálně zahnutý silikonový anální vibrátor Rebel Prostate Vibrator, který je určen pro muže ke stimulaci prostaty.

Rebel Prostate Vibrator zaujme především svým unikátním designem. Snadno se zavádí do konečníku, kde stimuluje prostatu a jeho druhá část masíruje varlata.Tato kombinace má za následek intenzivnější orgasmus.

Vibrátor Rebel Prostate Vibrator má vyjímatelnou vibrační patronu, která se aktivujete zmačknutím tlačítka na konci vibrátoru.

Rebel Prostate Vibrator je vyroben z pružného příjemného dermatologicky testovaného hypoalergenního 100% silikonu.

Lehce omyvatelný.

V černém provedení.

Vibrátor Rebel Prostate Vibrator je vyroben z lékařského silikonu, který nevyvolává žádné alergické reakce. Jeho povrch je na dotek jemný a stavba vibrátoru je pevná, díky tomu se dobře přenáší vibrace z vibrační patrony. Vibrační patronu je možné vyjmout použit jako kapesní vibrátor pro dráždění.

Dosažení orgasmu díky anální stimulaci je neuvěřitelně vzrušující v této oblasti je vysoká koncentrace nervových zakončení, a díky análním pomůckám můžete stimulovat každý z těchto nervů.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma