Rebel Plug with Perineum Stimulator vibrační - Maséry prostaty

Rebel Plug with Perineum Stimulator vibrační
Rebel Plug with Perineum Stimulator vibračníRebel Plug with Perineum Stimulator vibračníRebel Plug with Perineum Stimulator vibračníRebel Plug with Perineum Stimulator vibrační
Hodnocení: (1x) 5
Ušetříte: 12% 304,- Kč
Původní cena: 2 499,-
Naše cena:
2 195,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
593869
● SKLADEM


Barva černá
Materiál silikon, plast
Délka 13,5 cm (16, 6 cm celková)
Průměr 2,4 - 3,4 cm
Vibrační ano (7 režimů)
Rotační ano (5 režimů)
Masážní ano (5 režimů)
Napájení vestavěná baterie
Nabíjecí ano
Rebel Plug with Perineum Stimulator vibrační Silikonový masér prostaty s vibrační funkcí pro pány. Rebel Plug with Perineum Stimulator promasíruje svou silou prostatu i hráz mezi varlaty a análem.

Dvojitá stimulace pomůže ke spokojenějšímu sexuálnímu životu. Masáž prostaty je velice příjemná záležitost a muž díky ní může získat i větší dostřik.

Rebel Plug with Perineum Stimulator má hned 3 druhy stimulace. Na vrcholku kolíku se nachází masážní kuličky, které budou stimulovat prostatu 5 různými režimy. Oblasti hráze se dotýká menší masážní kolíček. Ten je schopný 7 různých vibračních režimů. Posledním masážním bodem jsou kulička v těle kolíku. 5 rotačních režimů bude dráždit anální stěnu.

Nabíjení je samozřejmostí. Masér prostaty Rebel Plug with Perineum Stimulator se jednoduše připojí pomocí dodávaného USB kabelu. Nabití je rychlé a výdrž ještě lepší!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW