Zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series - Zvětšení penisu

Zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series
Zvětšení penisu Jes Extender Titanium SeriesZvětšení penisu Jes Extender Titanium SeriesZvětšení penisu Jes Extender Titanium SeriesZvětšení penisu Jes Extender Titanium Series
Hodnocení: (3x) 5
Ušetříte: 12% 704,- Kč
Původní cena: 5 999,-
Naše cena:
5 295,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
311211
● SKLADEM


Barva bílá, titanová
Materiál titan, ABS
Vhodné pro délky penisu až do 24 cm
Typ balíčku Titanová edice
Zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series Zvětšení penisu v luxusním duchu. Takové sny už nutně nemusí být jen sny. Dlouhodobé zvětšení penisu se zabývá velké procento mužů, je to také jedna z největších nejistot, které muži mají. Koneckonců, většinou větší znamená i lepší a při sexu to mnohdy platí extra!

Luxusní sada na zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series vám spěchá na pomoc. Jedná se o jedno z nejlepších řešení na trhu. Jednoduché a účinné řešení, jak si zařídit delší, a mohutnější penis, přesně takový, o kterém sníte. Drahé chirurgické operace můžete hodit za hlavu. S luxusní sadou na zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series si penis můžete zvětšit sami, doma, hezky v pohodlí.

Používáním sady na zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series se vám penis prodlouží až o několik desítek procent. Ale nejenom, že se vám penis prodlouží, nabyde o do obvodu. Z vašeho nářadí se tak díky používání sady na zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series stane opravdové zvíře, před kterým poklekne každá žena!

Máme dobrou zprávu pro všechny muže žádající o větší přirození. Sada na zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series lze používat s velkou většinou penisů. Se sadou na zvětšení penisu Jes Extender Titanium Series lze zvětšit penis až na 24 cm!

Jak tento nástroj funguje? to musí být nějaká magie!

Nejedná se o žádnou magii.

Jes Extender Titanium Series je kroužek napojený na několik tyček, které se postupně napínají, a využívá množení tkáňových buněk. K tomu dochází, když jsou vystaveny neustále působící trakční síle.

Přístroj ale dokáže mnohem více než "pouhé" prodloužení. Napravuje například nepřirozená zakřivení mužského pohlavního údu a neutralizuje smrštění, které může nastat po chirurgickém zákroku jako důsledek procesu zajizvování.

Jes Extender Titanium Series si muž sám nasazuje i sundává, lze jej diskrétně používat v nejrůznějších situacích - ve stoje, v sedě i při chůzi. Na jeho vývoji se podíleli urologové z celého světa. Přístroj je účinný v 97,5 procenta.

Obsah balení Jes Extender Titanium Series:
- luxusní kovová krabička Jes Extender Titanium
- nástroj na prodloužení penisu Jes Extender Titanium
- 4x 5 cm prodlužovací tyče
- 2x 2,5 cm prodlužovací tyče
- 2x 1,25 cm prodlužovací tyče
- silikonová úchytka na penis
- ochranný polštářek
- sada klíčů

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma