Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT - Zvětšení penisu

Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT
Male Edge Penis Enlarger EXTRA KITMale Edge Penis Enlarger EXTRA KITMale Edge Penis Enlarger EXTRA KITMale Edge Penis Enlarger EXTRA KIT
Hodnocení: (5x) 4,2
Ušetříte: 13% 504,- Kč
Původní cena: 3 999,-
Naše cena:
3 495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
308164
● SKLADEM


Barva zelená
Materiál ABS
Vhodné pro délky penisu 4 - 24 cm
Typ balíčku rozšířený
Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT Sny o větším penisu se mohou stát konečně skutečností. Dlouhodobé zvětšení penisu je jednou z nejistot mužů. Snad každý by přál překvapit ženu pořádným velkým nářadím.

Na pomoc k vám spěchá sada na zvětšení penisu Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT. Jedná se o jednoduché a účinné řešení jak si prodloužit vlastní penis až o několik desítek procent! Drahé chirurgické hoďte za hlavu. Se sadou na zvětšení penisu Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT si můžete v klidu a bez starostí zvětšovat penis u sebe doma, v teple a pohodlí.

Používáním sady na zvětšení penisu Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT si zajistíte nejenom delší penis. Váš penis se rozšíří i do obvodu, takže se z vašeho nářadí stane opravdové zvíře.

Máme dobrou zprávu pro všechny muže žádající o větší přirození. Sada na zvětšení penisu Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT lze používat se všemi velikostmi penisů. Máte menší penis? Není problém! Říkáte, že spíš o něco větší, ale stejně by jste chtěli zvětšit? Jasně, není problém. Se sadou na zvětšení penisu Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT lze zvětšit penis, který měří od 4 cm až do 24 cm!

Jak tato magie funguje?

Male Edge Penis Enlarger je kroužek napojený na několik tyček, které se postupně napínají, a využívá množení tkáňových buněk. K tomu dochází, když jsou vystaveny neustále působící trakční síle.

Přístroj ale dokáže mnohem více než "pouhé" prodloužení. Napravuje například nepřirozená zakřivení mužského pohlavního údu a neutralizuje smrštění, které může nastat po chirurgickém zákroku jako důsledek procesu zajizvování.

Male Edge Penis Enlarger si muž sám nasazuje i sundává, lze jej diskrétně používat v nejrůznějších situacích - ve stoje, v sedě i při chůzi. Na jeho vývoji se podíleli urologové z celého světa. Přístroj je účinný v 97,5 procenta.

Obsah balení Male Edge Penis Enlarger EXTRA KIT:
- 1 přepravní krabička EXTRA KIT zelená
- 1 nástroj na prodloužení penisu Male Edge Penis Enlarger
- 1 instrukční manuál
- 1 pravítko
- 2 gumové úchytky na penis
- 1 ochranný polštářek

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma