AndroExtender - Zvětšení penisu

Nacházíte se v sekci » sexshop » Zvětšení penisu »
AndroExtender
AndroExtenderAndroExtenderAndroExtenderAndroExtender
Hodnocení: (241x) 3,98
Ušetříte: 20% 704,- Kč
Původní cena: 3 499,-
Naše cena:
2 795,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
102857
● SKLADEM


AndroExtender Sníte o větším penisu? Nezoufejte, máme pro Vás řešení. Nyní můžete zvětšit Váš penis bez plastické chirurgie nebo trapných návštěv zdravotnických zařízení. AndroExtender mnohým mužům výrazně pozvedl sebevědomí. AndroExtender bude zvětšovat délku i obvod Vašeho penisu přímo v soukromí Vašeho domova! AndroExtender využívá vyzkoušené a prokázané metody zvětšení penisu.
AndroExtender je zárukou trvalého prodloužení penisu o 3-5cm.

AndroExtender© pro penis dosahující v erekci 7 a více cm.

AndroExtender je kroužek napojený na několik tyček, které se postupně napínají, a využívá množení tkáňových buněk. K tomu dochází, když jsou vystaveny neustále působící trakční síle.
Přístroj ale dokáže mnohem více než "pouhé" prodloužení. Napravuje například nepřirozená zakřivení mužského pohlavního údu a neutralizuje smrštění, které může nastat po chirurgickém zákroku jako důsledek procesu zajizvování.
Přístroj získal certifikát Evropské unie. Dosud nebyly zjištěny jeho případné krátkodobé či dlouhodobé vedlejší účinky.
AndroExtender si muž sám nasazuje i sundává, lze jej diskrétně používat v nejrůznějších situacích, "ve stoje, v sedě i při chůzi". Na jeho vývoji se podíleli urologové z celého světa. Přístroj je účinný v 97,5 procenta.

AndroExtender je dodávám v luxusním balení s příručkou.
Balení obsahuje: 1xAndroExtender set, 2x sadu prodlužovacích nástavců, 2x silikonová upevňovací trubice, 2x molitanová ochranná trubice, 2x ochranný návlek a český návod.
AndroExtender je zárukou trvalého prodloužení penisu o 3 až 5 cm.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW