Andro Penis gold Prodloužení penisu - Zvětšení penisu

Andro Penis gold Prodloužení penisu
Andro Penis gold Prodloužení penisuAndro Penis gold Prodloužení penisuAndro Penis gold Prodloužení penisuAndro Penis gold Prodloužení penisu
Hodnocení: (163x) 3,98
Ušetříte: 23% 1150,- Kč
Původní cena: 4 999,-
Naše cena:
3 849,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
105496
● SKLADEM


Andro Penis gold Prodloužení penisu Sníte o větším penisu? Nezoufejte, máme pro Vás řešení. Nyní můžete zvětšit Váš penis bez plastické chirurgie nebo trapných návštěv zdravotnických zařízení. AndroPenis mnohým mužům výrazně pozvedl sebevědomí. AndroPenis bude zvětšovat délku i obvod Vašeho penisu přímo v soukromí Vašeho domova! AndroPenis Extender využívá vyzkoušené a prokázané metody zvětšení penisu.
AndroPenis je zárukou trvalého prodloužení penisu o 3-5cm.

Andro-Penis© v pozlaceném provedení pro penis dosahující v erekci 7 a více cm.

Andro-Penis je kroužek napojený na několik tyček, které se postupně napínají, a využívá množení tkáňových buněk. K tomu dochází, když jsou vystaveny neustále působící trakční síle.
Přístroj ale dokáže mnohem více než "pouhé" prodloužení. Napravuje například nepřirozená zakřivení mužského pohlavního údu a neutralizuje smrštění, které může nastat po chirurgickém zákroku jako důsledek procesu zajizvování.
Přístroj získal certifikát Evropské unie. Dosud nebyly zjištěny jeho případné krátkodobé či dlouhodobé vedlejší účinky.
Andro-Penis si muž sám nasazuje i sundává, lze jej diskrétně používat v nejrůznějších situacích, "ve stoje, v sedě i při chůzi". Na jeho vývoji se podíleli urologové z celého světa. Přístroj je účinný v 97,5 procenta.

Andro - Penis EXTENDER je dodávám v luxusním balení s příručkou.
Balení obsahuje: 1xAndro-Penis set, 2x sadu prodlužovacích nástavců, 4x silikonová upevňovací trubice, 4x molitanová ochranná trubice, 2x ochranný návlek a český návod.
Andro - Penis EXTENDER je zárukou trvalého prodloužení penisu o 3 až 5 cm.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma