Womanizer Starlet Fuchsia - stimulátor klitorisu - Womanizery

Womanizer Starlet Fuchsia - stimulátor klitorisu
Womanizer Starlet Fuchsia - stimulátor klitorisuWomanizer Starlet Fuchsia - stimulátor klitorisuWomanizer Starlet Fuchsia - stimulátor klitorisuWomanizer Starlet Fuchsia - stimulátor klitorisu
Hodnocení: (1x) 5
Ušetříte: 20% 504,- Kč
Původní cena: 2 499,-
Naše cena:
1 995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
127796
◌ do 7 dnů


Barva růžová
Materiál ABS
Úrovní intenzity 4
Velikost 85 x 50 mm
Hmotnost 71 g
Hlava 12 x 14 mm
Doba použití 30 min
Doba nabíjení 30 min
Vodotěsný ne
Womanizer Starlet Fuchsia - stimulátor klitorisu Miniaturní verze Womanizer Starlet pro neuvěřitelné orgasmy - dokonce i na cestách!
Máme další přírůstek do rodiny Womanizer - Womanizer Starlet je mini verze Womanizer PRO. Nejsou si podobní nejen v tvaru...

Stejně jako u větších modelů Womanizer vás Womanizer Starlet potěší svými pulzujícími tlakovými vlnami. Tyto tlakové vlny vám umožní zažít nové, senzační pocity radosti. Jakmile je Womanizer Starlet umístěn na klitoris, bude jemně nasávat do otvoru a poté poskytne bezkontaktní stimulaci - vyloučí se nadměrná stimulace citlivého klitorisu. Vychutnejte si zcela novou zkušenost s potěšením - stanete se na Womanizer Starlet naprosto závislé! Budete také moci zažít silné orgasmy, několik orgasmů hned po sobě už nebude snem!

Stiskněte tlačítko pro zapnutí Womanizer Starlet. Pak můžete nastavit intenzitu tlakových vln stimulátoru tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Celkem máte ke své náročnosti 4 úrovně intenzity.

Díky své praktické velikosti a měkké dotykové ploše se Womanizer Starlet pohodlně hodí do vaší ruky. Jeho velikost také znamená, že se vejde do jakékoliv kabelky.

Tento Womanizer Starlet váží pouhých 71 g, a proto je lehčí než čokoládová tyčinka - a dokonce vám pomůže spálit i kalorie!

Womanizer Starlet je možné nabíjet pomocí dodaného kabelu Micro USB. K dispozici je také návod k použití v pěti jazycích. Stimulační hlava je vyměnitelná a může být oddělána pro čištění.

Womanizer Starlet je dodávána se standardní stimulační hlavou (o průměru 12 x 14 mm). XL stimulační hlava (o průměru cca 20 x 19 mm) lze objednat samostatně.

Velikost: 85 x 50 mm.
Hmotnost: 71 g.
Materiál: ABS s polyuretanovým povrchem, bez ftalátu podle nařízení EU REACH.

PRO TIP: použití trochu lubrikačního gelu na vodní bázi při použití hlavy pro specifickou stimulaci klitorisu pomůže "pohybovat se" snadněji, což znamená, že budete mít silnější, smyslnější a intenzívnější orgasmy!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma