Womanizer 2Go Lipstick Black - stimulátor klitoris - Womanizery

Womanizer 2Go Lipstick Black - stimulátor klitoris
Womanizer 2Go Lipstick Black - stimulátor klitorisWomanizer 2Go Lipstick Black - stimulátor klitorisWomanizer 2Go Lipstick Black - stimulátor klitorisWomanizer 2Go Lipstick Black - stimulátor klitoris
Hodnocení: (3x) 5
Ušetříte: 13% 504,- Kč
Původní cena: 3 999,-
Naše cena:
3 495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
127768
◌ do 7 dnů


Položka je nedostupná
v současné chvíli nelze objednat
Barva černá
Materiál ABS
Úrovní intenzity 6
Velikost 130 x 35 mm
Hlava 11 x 13 mm a 17 x 23 mm
Doba použití 120 min (po 30 min intervalech)
Doba nabíjení 60 min
Vodotěsný ano (IPX7)
Womanizer 2Go Lipstick Black - stimulátor klitoris Womanizer 2Go Lipstick - vášnivé uspokojení, které se hodí do Vaší kabelky!

Nový Womanizer 2Go Lipstick je ještě menší a ještě jednodušší k používání než kdy před tím. Velmi lesklý stimulátor s příjemným měkkým povrchem na dotek vypadá jako krásná rtěnka XXL. Uvidíte jasně růžovou, šikmou stimulační hlavu, hned jak odděláte víčko se zlatým logem.

Zapněte tichý Womanizer 2Go Lipstick stisknutím tlačítka na spodní straně (se zpětnou vazbou, rozsvítí se) a umístěte stimulační hlavu na vaši perlu s velkým potěšením.

Prociťte, jak se klitoris lehce nasává a pak se stimuluje bezdotykovými pulzujícími tlakovými vlnami - technologie "womanizer" to dělá! Zvolte frekvenci impulzů, která je pro vás vhodná, a to z 6 úrovní intenzity. Úroveň intenzity můžete nastavit tlačítkem.

Už nikdy nebudete chtít dělat nic jiného. Womanizer 2Go Lipstick vám zajistí ty nejsilnější (vícečetné) orgasmy, které budete zažívat znovu a znovu, znovu...

Zvláštní upozornění pro milovníky vody: Womanizer 2Go Lipstick je vodotěsný (IPX7), což znamená, že může být použit ve vaně nebo ve sprše a může poskytnout napínavou spokojenost! Womanizer 2Go Lipstick je dokonalým doplňkem kabelky - pro okamžiky potěšení na cestách!

Womanizer 2Go Lipstick se automaticky po cca. 30 minut vypne, aby nedošlo k přehřátí stimulátoru. Po opětovném vychlazení může být znovu použit po dobu 30 minut.

Velikost: 130 x 35 mm.
Materiál: ABS, silikon, bez ftalátů podle nařízení EU REACH.

Nabíjejte pomocí dodaného kabelu USB.

Doba nabíjení naprosto vybitého zařízení: 60 minut.
Doba provozu baterie: 120 minut (na úrovni střední intenzity).
Obsahuje dvě hlavice: Classic - 11 x 13 mm a XL - 17 x 23 mm

PRO TIP: použití trochu lubrikačního gelu na vodní bázi při použití hlavy pro specifickou stimulaci klitorisu pomůže "pohybovat se" snadněji, což znamená, že budete mít silnější, smyslnější a intenzívnější orgasmy!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW