Satisfyer Pro Traveler - stimulátor klitorisu - Womanizery

Satisfyer Pro Traveler - stimulátor klitorisu
Satisfyer Pro Traveler - stimulátor klitorisuSatisfyer Pro Traveler - stimulátor klitorisuSatisfyer Pro Traveler - stimulátor klitorisuSatisfyer Pro Traveler - stimulátor klitorisu
Hodnocení: (9x) 4,22
Ušetříte: 13% 204,- Kč
Původní cena: 1 599,-
Naše cena:
1 395,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
127976
● SKLADEM


Barva bílá/fialová
Režimů 11
Voděodolný ano
Vhodný na cesty ano
Délka 8,5 cm
Průměr 1,3 cm
Nabíjecí ano
Hlučnost velice nízká
Materiál silikon, ABS
Satisfyer Pro Traveler - stimulátor klitorisu Svítá na lepší časy! Satisfyer rozjíždí sexuální revoluci! Žhavá novinka ze světa stimulátorů, Satisfyer Pro Traveler, se objevila na obzoru!

Elegantní tvar tohoto dokonalého pomocníka si zamilujete už jen při spatření Satisfyer Pro Traveler. Nádherné provedení bílé, růžové zlaté a černé barvy s nádechem do fialova přidá vašim hrátkám na luxusu. Dokonalý na cesty!

Nepředstavitelných a silných orgasmů si teď může užít každá. Spojením libovolného z 11ti režimů sání s rozšířením požitků o 10 dalších vibračních režimů si vybudoval Satisfyer Pro Traveler právoplatné místo v sále těch nejlepších.

Ovládání Satisfyer Pro Traveler už nemůže být jednodušší. Pomocí tlačítek navolíte vámi nejoblíbenější kombinaci režimů, jednoduše umístěte oválnou hlavu na klitoris, a po nalezení ideální polohy s pomůckou již nemusíte pohybovat, nejlépe ji udržujte na stejném místě.

Satisfyer Pro Traveler je velice tichý. Každý zvuk vydávaný vámi a vaším tělem si budete moci nerušeně vychutnávat až do konce věků. Pro milovnice vody se stane tato hračka neodlučitelnou součástí vodních hrátek. Stimulátor je naprosto vodotěsný, a proto více než vhodný k používání ve vaně či sprše! Nudné chvíle budou lusknutím prstu minulostí.

Má dobíjecí baterii, kterou dobijete pomocí magnetického dobíjecího USB kabelu, který také najdete v balení. Připravte se na spoustu orgasmů bez odpočinku!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma