Satisfyer Pro G-Spot Rabbit stimulátor klitorisu - Womanizery

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit stimulátor klitorisu
Satisfyer Pro G-Spot Rabbit stimulátor klitorisuSatisfyer Pro G-Spot Rabbit stimulátor klitorisuSatisfyer Pro G-Spot Rabbit stimulátor klitorisuSatisfyer Pro G-Spot Rabbit stimulátor klitorisu
Hodnocení: (33x) 4,21
Ušetříte: 25% 504,- Kč
Původní cena: 1 999,-
Naše cena:
1 495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
127979
● SKLADEM


Barva bílá
Materiál silikon, ABS
Délka 22,5 cm
Průměr 2,8 - 3,5 cm
Režimů tlakových vln 11
Rychlosti vibrací 3
Režimů vibrací 7
Doba používání cca 2 hodiny
Doba nabíjení cca 3 hodiny
Motorů 2
Vodotěsnost ano
Vibrace ano
Napájení Vestavěná dobíjecí baterie
Dobíjení pomocí USB kabelu
Satisfyer Pro G-Spot Rabbit stimulátor klitorisu Svítá na lepší časy! Satisfyer rozjíždí sexuální revoluci! Žhavá novinka ze světa stimulátorů, Satisfyer Pro G-Spot Rabbit, se objevila na obzoru!

Tento úžasný stimulátor 2v1 je přesně to, po čem ženy vždy toužily. Spojení dvou naproste rozdílných konceptů dalo vzniku stimulátoru Satisfyer Pro G-Spot Rabbit - vibrátor se zařízením na sání klitorisu.

Stimulovat klitoris a bod-G je dnes už standard v uspokojení pro každou ženu. Satisfyer Pro G-Spot Rabbit tento standard posunul na úplně novou úroveň. Klasický vibrátor na klitoris je nudný a proto byl nahrazen tlakovými vlnami!

Do nebes vás přenesou 3 rychlosti vibrací a 7 vibračních rytmů tohoto elegantního společníka. Samozřejmostí je 11 rozdílných režimů pro tlakové vlny uspokojující vaši "perličku". Každá z těchto funkcí je jednoduše ovladatelná pomocí intuitivního rozložení tlačítek na těle Satisfyer Pro G-Spot Rabbit. Ergonomický tvar a hedvábně měkký povrch ze silikonu činí Satisfyer Pro G-Spot Rabbit opravdu lichotivým.

Satisfyer Pro G-Spot je velice tichý. Každý zvuk vydávaný vámi a vaším tělem si budete moci nerušeně vychutnávat až do konce věků. Pro milovnice vody se stane tato hračka neodlučitelnou součástí vodních hrátek. Stimulátor je naprosto vodotěsný, a proto více než vhodný k používání ve vaně či sprše! Nudné chvíle budou lusknutím prstu minulostí.

Má dobíjecí baterii, kterou dobijete pomocí magnetického dobíjecího USB kabelu, který také najdete v balení. Připravte se na spoustu orgasmů bez odpočinku!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma