Satisfyer Pro 4 Couples stimulátor pro páry - Womanizery

Satisfyer Pro 4 Couples stimulátor pro páry
Satisfyer Pro 4 Couples stimulátor pro párySatisfyer Pro 4 Couples stimulátor pro párySatisfyer Pro 4 Couples stimulátor pro párySatisfyer Pro 4 Couples stimulátor pro páry
Hodnocení: (18x) 3,94
Ušetříte: 25% 504,- Kč
Původní cena: 1 999,-
Naše cena:
1 495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
127977
● SKLADEM


Barva bílá
Materiál silikon, ABS
Délka 11 cm
Průměr 2,5 cm
Režimů tlakových vln 11
Režimů vibrací 10
Doba používání cca 70 min
Doba nabíjení cca 1,5 hodiny
Motorů 2
Vodotěsnost ano
Vibrace ano
Napájení Vestavěná dobíjecí baterie
Dobíjení pomocí USB kabelu
Satisfyer Pro 4 Couples stimulátor pro páry Svítá na lepší časy! Satisfyer rozjíždí sexuální revoluci! Žhavá novinka ze světa stimulátorů, Satisfyer Pro 4 Couples, se objevila na obzoru!

Páry dnes můžou slavit, jelikož se dočkaly nového hračky do sbírky lásky. Elegantní tvar nebušený potěšením až k prasknutí. Nádherné bílozlaté provedení přidá vašim hrátkám na luxusu.

Nepředstavitelných a silných orgasmů si teď může užít každý pár bez omezení. Spojením libovolného z 11ti režimů sání s rozšířením požitků o 10 dalších vibračních režimů si vybudoval Satisfyer Pro 4 Couples právoplatné místo ve chvilce každého páru ať už si užíváte kdekoliv!

Vylepšete si svůj sexuální život o nepředstavitelný počet a sílu nadcházejících orgasmů, které vás společně čekají. Masážní přístroj Satisfyer Pro 4 Couples je paralelní vibrátor, který si oba partneři mohou vychutnávat během sexu, s dotykovou klitorální stimulací a úžasnými vibracemi. Stanete se na něm závislí díky svým silným 11ti režimům sání a 10ti rytmům vibrací.

Ovládání Satisfyer Pro 4 Couples už nemůže být jednodušší. Pomocí tlačítek navolíte vámi nejoblíbenější kombinaci režimů, jednoduše umístěte stimulátor, a po nalezení ideální polohy s pomůckou již nemusíte pohybovat.

Satisfyer Pro 4 Couples je velice tichý. Každý zvuk vydávaný vámi a vaším tělem si budete moci nerušeně vychutnávat až do konce věků. Pro milovnice vody se stane tato hračka neodlučitelnou součástí vodních hrátek. Stimulátor je naprosto vodotěsný, a proto více než vhodný k používání ve vaně či sprše! Nudné chvíle budou lusknutím prstu minulostí.

Má dobíjecí baterii, kterou dobijete pomocí magnetického dobíjecího USB kabelu, který také najdete v balení. Připravte se na spoustu orgasmů bez odpočinku!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma