Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave - Klasické vibrátory

Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave
Vibrátor Fun Function Bunny Funny WaveVibrátor Fun Function Bunny Funny WaveVibrátor Fun Function Bunny Funny Wave
Hodnocení: (3x) 5
Ušetříte: 10% 204,- Kč
Původní cena: 1 999,-
Naše cena:
1 795,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
218168
◌ do 7 dnů


Barva fialová
Materiál silikon, ABS
Stimulace klitorisu ano
Nabíjecí ano
Režimů vibrací 7
Režimů stimulací 7
Režimů otáčení 7
Flexibilní ano
Voděodolný ano
Průměr 3,5 cm
Délka 24 cm
Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave Revoluční vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave míří k vám! Kreativní, nový, zábavný.

Připojte se k nové vlně revolučního řešení stimulace klitorisu. Pociťte, co to znamená zažít opravdu dobrý orální sex! Ten vám dokáže dopřát pouze vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave.

Orální kolečko s mnoha režimy vás nenechá v klidu. 7 různých režimů uspokojení, jaké jste do teď nepoznali. Flexibilní kolečko si přizpůsobte do vysněných pozicí, zkoušejte, experimentujte a najděte své dokonalé nastavení.

Pod silou vibrací vibrátoru Fun Function Bunny Funny Wave se budete rozplývat. Zábavné vibrace se pyšní 7 silnými hlubokými režimy. Vibrační motorek se nachází přímo na samotné špičce vibrátoru. Pocítíte tak opravdovou sílu hluboko v sobě.

Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave není ale jen tak nějaký vibrátor. Váš G-bod se už chvěje nedočkavostí. Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave vám ukáže takovou hru, jakou jste si ani v těch nejdivočejších snech nedokázali představit. Bude ve vás kroužit na 7 různých způsobů a váš G-bod zažije nepopsatelné potěšení. Spojte si jej s božskou stimulací klitorisu a váš vysněný partner do postele je rázem na světě. Už nebudete chtít nic jiného!

Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave je krasavec z rodiny Fun Function. Super jemný a hebký silikon s prémiovým povrchem je přímo dělaný pro dosažení naprostého uspokojení žen. Poznáte pravý orgasmus na vlastní kůži.

I z nudné cesty do vlakem se může během několika sekund stát zábava do zbláznění. Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave je nabíjecí mazlíček na cesty jako dělaný. V případě nutnosti jej stačí na několik minut dát na nabíječku a může se vesele pokračovat!

Voda je zábavná a může být ještě zábavnější! Uspokojit se ve vaně, ve sprše, bazéně. Představivosti se meze nekladou! Váš nový miláček vibrátor Fun Function Bunny Funny Up and Down si můžete vzít s sebou do vody, neboť je VODOTĚSNÝ!

Staňte se strůjcem vlastního uspokojení s prémiovým vibrátorem Fun Function Bunny Funny Wave... Jak zlobivá se cítíte dnes?

V naší nabídce naleznete i další zábavné vibrátory od Fun Function. Podívejte se na Fun Function Bunny Funny Up and Down nebo na Fun Function Bunny Funny Vibration a nejděte si svého vysněného zajíčka!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma