Plaisirs Intense Pink - Klasické vibrátory

Plaisirs Intense Pink
Plaisirs Intense Pink
Hodnocení: (8x) 4
Ušetříte: 10% 200,- Kč
Původní cena: 1 999,-
Naše cena:
1 799,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
123403
◌ do 7 dnů


Položka je nedostupná
v současné chvíli nelze objednat
barva růžová
délka 27 cm
průměr 3-3,5 cm
materiál silikon/plast
nabíjení USB
Plaisirs Intense Pink Vibrátor Plaisir Intense Vibrator se svým perfektně propracovaným designem, jemně zahnutým tvarem a dráždičem klitorisu je uzpůsoben k dokonalému dráždění ženy a to, G-bodu i klitorisu. Přednost tohoto vibrátoru tkví v jeho délce a tvaru diky, kterým lze dosáhnout hluboko položeného bodu G. Vibrátor Plaisir Intense Vibrator má 2 synchronizované motorky (ve špičce a ve spodní části) a anatomickou rukojeť ve tvaru S pro pohodlnou manipulaci jednou rukou.

Jistě oceníte i jeho velice nehlučné vibrace, které patří k jedněm z nejtišších mezi vibrátory a nikdy neporuší diskrétnost vašeho vzrušování. Voděodolnost vibrátoru vám dovoluje jeho používání i ve sprše. Tlačítkové ovládání, jednoduchá obsluha jedním prstem.

Materiál 100% lékařský ztužený silikon v kombinaci s kvalitním plastem. Lékařský silikon se sametovým povrchem je ženami velice kladně hodnocen, je 100% hypoalergenní, příjemný a po nanesení vodního lubrikačního gelu se stává velmi kluzný. Lékařský silikon se vyznačuje jemností příjemnou na dotek, snadnou údržbou a nevyvolává žádné alergické reakce. Vibrátor je bez ftalátů, pachově neutrální a nehlučný.
Vibrátor je nabíjecí přes USB.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW