Purple Vibe G-Spot / Clit-tickler vibrátor - Vibrátory na G-bod

Purple Vibe G-Spot / Clit-tickler vibrátor
Purple Vibe G-Spot / Clit-tickler vibrátor
Hodnocení: (7x) 3,86
Ušetříte: 41% 704,- Kč
Původní cena: 1 699,-
Naše cena:
995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
579734
● SKLADEM


celková délka 20 cm
délka pro vnitřní stimulaci 13,5 cm
průměr 2,8 - 3,4 cm
materiál silikon, ABS
pohon 2x AAA baterie
barva fialová
Purple Vibe G-Spot / Clit-tickler vibrátor Luxusní silikonový vibrátor Purple Vibe patří do nové generace vibrátorů pro ženy. Vibrátor má účelně propracovaný design se dvěma motorky, navržený tak, aby současně stimuloval G-bod a klitoris. Skvělá funkčnost v kombinaci kvalitního materiálu, dvou výkonných motorků, velmi tichý chod a voděodolnost, předurčují vibrátor Purple Vibe ke spokojenosti svých uživatelek.

Jeden motorek je umístěn ve spodní části vibrátoru, která je tvarem uzpůsobena pro stimulaci klitorisu s nezávisle ovládanými vibracemi jedním tlačítkem. Druhý motorek, pro stimulaci bodu G, je umístěn ve špičce vibrátoru, taktéž s nezávisle ovládanými vibracemi jedním tlačítkem. Na výběr máte ze 7 vibračních režimů. Všechny programy se snadno ovládají pomocí tlačítek.

Část těla vibrátoru pro vnitřní stimulaci je dokonale ohebná a snadno se přizpůsobí křivkám vašeho těla. Funkční část vibrátoru Purple Vibe je vyrobena ze silikonu, který je 100% hypoalergenní a velmi příjemný na dotek. Boční část pro vložení baterií a ovládání je vyrobena z kvalitního ABS plastu. Díky 100% voděodolnosti můžete vibrátor použít k hrátkám ve vaně i sprše, záleží jen na vaší fantazii. Doporučujeme používat s gely na vodní bázi!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW