Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward černá - Vibrátory na klitoris

Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward černá
Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward černáVibrátor na klitoris Pretty Love Edward černáVibrátor na klitoris Pretty Love Edward černáVibrátor na klitoris Pretty Love Edward černá
Hodnocení: (3x) 5
Ušetříte: 13% 50,- Kč
Původní cena: 399,-
Naše cena:
349,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
201111
● SKLADEM


Barva černá
Materiál silikon
Režimů vibrací 10
Napájení 1x AAA baterie
Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward černá Už déle nečekejte s podrážděte svůj milovaný klitoris. Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward vám velice rád pomůže na honbě za svým uspokojením.

Klitoriální stimulace je skvělým způsobem jak si užít svou chvilku plnou hrátek. Uvolněte se a nechte se dráždit vibrátorem na klitoris Pretty Love Edward.

Silný motorek ví, co je pro vás dobré a tak vám nabídne celkem 10 dokonalých režimů vibrací. Měňte je za chodu, experimentujte, užívejte si slasti z klitoriální stimulace.

Silikonové tělo vibrátoru na klitoris Pretty Love Edward je jemné, hebké a dokonale padne do ruky. Samotný vibrátor působí prémiovým dojmem. Dokonalý pro všechny slečny!

Malé kompaktní tělo se vejde do jakékoliv kabelky. Cestování vibrátoru Pretty Love Edward tak není cizí. Jelikož pracuje na jednu AAA baterii, lze si užívat kdekoliv na cestách! A když dojde šťáva, stačí mít po ruce náhradní baterii a hurá znovu do akce.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma