OhMiBod - Club Vibe 2.OH - Vibrátory na klitoris

OhMiBod - Club Vibe 2.OH
OhMiBod - Club Vibe 2.OHOhMiBod - Club Vibe 2.OHOhMiBod - Club Vibe 2.OHOhMiBod - Club Vibe 2.OH
Hodnocení: (68x) 4,06
Ušetříte: 5% 104,- Kč
Původní cena: 1 999,-
Naše cena:
1 895,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
123113
● SKLADEM


délka 9,5cm
šířka 4,4cm
tloušťka 1,3cm
váha 65g
baterie Lithium-ion
nabíjení 2-3 hodiny
provozní doba až 4 hodiny
barva černá / růžová
OhMiBod - Club Vibe 2.OH Club Vibe 2.OH je revoluční bezdrátový a dobíjecí vibrátor na dálkové ovládání. Tento sofistikovaný, lehký a tenký vibrátor můžete nosit třeba i do města. Zastrčený úhledně ve svém spodním prádle, vás bude pohodlně doprovázet do jakéhokoliv místa určení, bude diskrétní a bude vzrušovat na cestě do nočního klubu nebo na večeři. Jeho 5 úrovní intenzity vibrací umožňuje používat vibrátor v hlasité atmosféře nebo i klidně ve zvláštním klidném prostředí.

Club Vibe 2.OH Má sametově jemný povrch a jeho vibrace a pulsy se uspůsobí do hudebního klubu, na koncerty nebo podle hlasu vašeho milence. Club Vibe 2.OH, má mikrofon zabudovaný do bezdrátového dálkového ovládání které tak může být schováno, v ruce nebo u někoho jiného - a tak nevědomky ovládat vaše extra vzrušení aníž by věděl, co bude následovat.

Dálkové ovládání má dosah 5-6 metrů a 5 úrovní intenzity pro Club režim. Dálkové ovládání umožňuje přepnout vibrace podle okolní teploty, do manuálního režimu a cykly s 5ti různýmy vibracemi poze jednoduchým stisknutím tlačítka. Club Vibe 2.OH je jedním z těch vibrátorů, které budete chtít vzít s sebou vždy a všude!

2 režimy na výběr z:
- Bezdrátové dálkové ovládání
- Club Mode

Balení obsahuje:
- vibrátor a dálkové ovládání
- černá krajková tanga
- pouzdro na vibrátor
- baterie pro dálkové ovládání

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma