LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9 - Realistické vibrátory

LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9
LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9
Hodnocení: (4x) 4,75
Ušetříte: 15% 104,- Kč
Původní cena: 699,-
Naše cena:
595,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
203015
● SKLADEM


Barva tělová
Materiál TPE
Délka 24 cm
Průměr 3,8 cm
Vibračních režimů 10
Vodotěsný ano
Napájení 2x AAA baterie
LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9 Přítel všech žen - realistický vibrátor LoveToy. Svým velkým tělem a 10 režimy vibrací potěší každou ženu. Naprosto vodotěsný vibrátor pro vodní hrátky.

Pozor, pozor, nová řada realistických vibrátorů LoveToy je zde!

Detailně zpracované tělo vibrátoru LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo vás potěší svou precizností. Realisticky zpracované žilkování potěší nejednu ženu.

Příjemný materiál v tělové barvě je na dotek jemný. Bez ftalátů a latexu.

Realistický vibrátor LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo svým velkým tělem rozechvěje tělo každé ženy, a to doslova! Prožene vás svými hlubokými vibracemi. Vybírat si můžete z celkem 10 rychlostí a druhů vibrací!

Vibrátor LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo nabídne i něco extra pro milovníky vody. Vibrátor je naprosto vodotěsný! Vodní hrátky, o kterých jste vždy tak snili, už nebudou jen sny, ale budete si je moci zažít na vlastní kůži. Vezměte si vibrátor LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo s sebou do vany a nechte se potěšit maximální dávkou rozkoše.

Napájení vibrátoru zajišťuje sada 2x AAA baterií. V případě nouze stačí baterie vyměnit a může se v zábavě pokračovat dále!

Baterie nejsou součástí balení.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma