LoveToy Real Feel Flexi Vibrator 2 - Realistické vibrátory

LoveToy Real Feel Flexi Vibrator 2
LoveToy Real Feel Flexi Vibrator 2LoveToy Real Feel Flexi Vibrator 2LoveToy Real Feel Flexi Vibrator 2
Hodnocení: (1x) 5
Ušetříte: 10% 54,- Kč
Původní cena: 549,-
Naše cena:
495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
203027
● SKLADEM


Barva tělová
Materiál PVC
Délka 23 cm
Průměr 3,5 cm
Vícerychlostní ano
Ohýbací ano
Napájení 3x AAA baterie
LoveToy Real Feel Flexi Vibrator 2 Ohebný realistický vibrátor LoveToy. Kompletně vodotěsný vibrátor. Vibrátor vyrobený z příjemného materiálu. Realistické zpracování detailů žilkování.

Je libo ohebný vibrátor, který si lze libovolně natvarovat tak, aby dráždil vaše nejtajnější místa rozkoše? Realistický vibrátor LoveToy Real Feel Flexi Vibrator to zvládne a na výbornou!

Vibrátor LoveToy Real Feel Flexi Vibrator pochází z produktové řady FLEXI, která obohatí vaše sólové hry o novou zkušenost. Vibrátoru LoveToy Real Feel Flexi Vibrator lze natvarovat tělo podle vašich potřeb. Uvnitř těla se nachází sada tvarovatelných kloubů.

Vibrátor LoveToy Real Feel Flexi Vibrator byl nadesignován do nejmenšího detailu. Realistické detailní zpracování žilkování a žaludu vás potěší do nejmenšího bodu.

Tělo vibrátoru LoveToy Real Feel Flexi Vibrator se pyšní užásnou délkou 23 cm! Skrz toto masivní tělo vám do těla pustí silné plné vibrace.

Vibrátor LoveToy Real Feel Flexi Vibrator se napájí pomocí 3x AAA baterií. V případě nouze je stačí vyměnit a může se pokračovat!

Pro milovníky vodních hrátek vám nabízí vibrátor LoveToy Real Feel Flexi Vibrator plně vodotěsné tělo. Ve vaně či sprše už nikdy nebude nuda!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW