We-Vibe Bloom oranžové vibrační kuličky - Vibrační vajíčka, kuličky

We-Vibe Bloom oranžové vibrační kuličky
We-Vibe Bloom oranžové vibrační kuličkyWe-Vibe Bloom oranžové vibrační kuličkyWe-Vibe Bloom oranžové vibrační kuličkyWe-Vibe Bloom oranžové vibrační kuličky
Hodnocení: (4x) 4
Ušetříte: 23% 804,- Kč
Původní cena: 3 499,-
Naše cena:
2 695,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
128354
● SKLADEM


Barva oranžová
Vibrace ano
Napájení vestavěná baterie
Nabíjecí ano
Doba nabíjení 90 minut
Doba používání 2 hodiny
Materiál silikon
Závažíčka 10, 30, 45 g
We-Vibe Bloom oranžové vibrační kuličky We-Vibe Bloom jsou vibrační kuličky ovládané skrz bluetooth. Jsou diskrétní, tiché a pohodlné při nošení.

We-Vibe Bloom byl navržen předními designéry tak, aby při zasouvání byl co nejpříjemnější a zároveň byl příjemný při nošení. We-Vibe Bloom lze používat ať už ležíte, sedíte, stojíte či jdete. Stačí si jej pouze vsunout a ovládat své nezkrotné pocity z nošení We-Vibe Bloom.

We-Vibe Bloom vás obohatí o nové zkušenosti se svými silnými vibracemi. Rýsování a zpevňování pánevního dna nebylo tak snadné. Posílení vám pomůže docílit silnějšího a mohutnějšího orgasmu. Nejen že tím potěšíte sebe, ale zároveň tím potěšíte při sexu svého partnera!

Pro posilování máte na výběr ze sady závažíček: 10 g, 30 g, 45 g

Perfektní design, pohodlný tvar a tělo ze silikonu dělají We-Vibe Bloom dokonalým společníkem na každé dobrodružství.

Nejsou potřeba žádné baterie! Jednoduše nabijte We-Vibe Bloom pomocí dodávaného USB kabelu a máte na zábavu až na 2 hodiny!

Se svým vodotěsným tělem vás We-Vibe Bloom obšťastní za každé chvíle. Vezměte si jej kam se vám zlíbí a pořádně to roztočte.

Ovládejte své chvilky naplnění pomocí aplikace zdarma We-Connect. Jak vy, tak váš partner si stáhněte aplikaci We-Connect na váš smartphone a nechte se unášet vlastní fantazií.

Doporučujeme používat lubrikační gely na vodná bázi.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW