LoveToy FUCK ME BARE Mega Masturbator - Vagíny, masturbátory

LoveToy FUCK ME BARE Mega Masturbator
LoveToy FUCK ME BARE Mega MasturbatorLoveToy FUCK ME BARE Mega MasturbatorLoveToy FUCK ME BARE Mega MasturbatorLoveToy FUCK ME BARE Mega Masturbator
Hodnocení: (1x) 5
Ušetříte: 14% 1004,- Kč
Původní cena: 6 999,-
Naše cena:
5 995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
203075
● SKLADEM


Barva tělová
Materiál Cyber skin (silikon)
Otvory vagína, anál
Realistická vagína ano
Realistický anál ano
Realistická prsa ano
Délka 52 cm
Šířka 29 cm
Váha 10.4 kg
Vlastnosti velká pevná prsa
LoveToy FUCK ME BARE Mega Masturbator Každý muž snil o tom mít sex s takovou sexy ženskou, tak na co čekáte? Stačí LoveToy FUCK ME BARE vytáhnout z krabice, nalubrikovat gelem a pořádně to rozjet.

Pevné tělo, krásné křivky, úzký pas, mega velká prsa - LoveToy FUCK ME BARE vám splní všechny mužské sny. Měkká vagína pojme celý váš penis a pošle ho přímo do nebe. Jednosměrná vstupenka do ráje. Pevný zadeček s reálným zpracováním análu, stačí vytáhnout vaše nářadí z vagíny a přesedlat o kousek níž. Obrovská prsa s pevnými bradavkami. Na co ještě čekat, LoveToy FUCK ME BARE vám zvládne udělat luxusní titty-fuck!

Hrátky s pevnými prsy, dotýkat se super úzkého pasu, zasunout kam se vám zlíbí - NIKDY neřekne ne! LoveToy FUCK ME BARE si nebude stěžovat na bolest hlavy nebo na své dny. Vše si nechá líbit, a dopřeje vám to nejlepší. Ve dne, v noci připravená si s vámi užívat.

Nechá vás vyvrcholit kam se vám zachce, bez řečí, s radostí. Stačí LoveToy FUCK ME BARE jen pořádně očistit čističem na erotické pomůcky. Ani moc místa nezabere, šupnete ji pod postel nebo do skříně. Nebude odmlouvat, žádné blbé poznámky, bez starosti, že by mohla otěhotnět, lepší jak skutečná ženská. Je to neomezený přístup k sexu za libovolné denní doby, na jakémkoliv místě, vše připraveno pro váš penis a potěšení!

Specifikace produktu:
- hmotnost: 10.4 kg
- rozměry: 55 x 30 x 15 cm
- materiál Cyber skin perfektně napodobující lidskou kůži

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW