Fleshlight Sex in Can O’Doyle’s Stout - Vagíny, masturbátory

Fleshlight Sex in Can O’Doyle’s Stout
Fleshlight Sex in Can O’Doyle’s Stout
Hodnocení: (8x) 4,5
Ušetříte: 17% 204,- Kč
Původní cena: 1 199,-
Naše cena:
995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
121966
● SKLADEM


barva tělová
délka celková 20 cm
délka vložky 18 cm
průměr vnitřní 1-5 cm
průměr plechovky 7,6 cm
Fleshlight Sex in Can O’Doyle’s Stout Fleshlight Sex in a Can O’Doyle’s Stout je novinkou mezi masturbátory Fleshlight. Je to menší provedení na rozdíl od klasických fleshlight. Je velmi šikovně schovaná do obalu ve tvaru plechovky od piva. Je určena pro penisy do 18cm, pro větší penisy je vhodnější běžná Fleshlight.

Lady Lager má na vstupní části vymodelovaný klasický anální otvor, takže navozuje pocit pronikání jako při reálním sexu. Anál O’Doyle’s Stout má vnitřní tunýlek typu Mini, který nejvěrněji stimuluje penis při pronikání. Každá část působí při různé hloubce zasunutí jiným vzrušujícím pocitem. Výsledný pocit je intenzivně dráždivý a navíc při vysunování působí podtlak, jako při sání pusou.

Obal je vhodný pro uschování vložky a velice dobře se při masturbaci drží. Stačí jen otevřít vrchní část a nanést dostatečné množství lubrikačního gelu.

Spodní částí plechovky si můžete regulovat podtlak přisáváním vzduchu, stačí jen dno pootočit a tak otevřít nasávací otvor pro vzduch, který vnikne zespodu do masturbátoru.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma