Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with Case - Vagíny, masturbátory

Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with Case
Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with CaseFleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with CaseFleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with CaseFleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with Case
Hodnocení: (6x) 4,67
Ušetříte: 7% 104,- Kč
Původní cena: 1 599,-
Naše cena:
1 495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
219331
● SKLADEM


Barva ledově modrá
Materiál Real Feel Super Skin
Délka 13,5 cm (22 cm včetně stojánku)
Vhodné pro velikost penisu všechny velikosti
Flexibilní ano
Vlastnosti jednoduchá manipulace, elastické
Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with Case Skvělá kvalita produktů Fleshlight v novém provedení - to je Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice. Exkluzivní masturbátor určený pro maximální nasazení.

Masturbátor Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice naprosto vezme dech. Strůjcem vlastního potěšení budete vy anebo třeba ruka vaší partnerky? Sami si určujete na jakou míru stimulace máte právě chuť.

S materiálem Fleshlight je provtřídní orgasmus samozřejmostí. Měkká intenzivní textura s dávkou dobrodružství bude při každém zásunu tím nejlepším, co jste kdy zažili.

Svou Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice si můžete vzít kamkoliv s sebou. Je natolik kompaktní, že ji schováte kamkoliv.

Máme dobrou zprávu pro muže s velkým a malým nářadím! Jelikož nemá masturbátor Fleshlight okolo sebe žádné pouzdro, tak si jej mohou užít všichni! Průměr už není omezujícím faktorem.


Jakožto autorizovaný prodejce produktů FLESHLIGHT se snažíme našim zákazníkům nabídnout jen ty nejlepší služby. Proto v naší nabídce naleznete celou řadu originálních masturbátorů FLESHLIGHT a jejich příslušenství.

Následujte své smysly a vyberte si tu pravou pro vás.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW