Šukací stroj F-Machine Gigolo Fuck Machine černý - Šukací stroje

Šukací stroj F-Machine Gigolo Fuck Machine černý
Šukací stroj F-Machine Gigolo Fuck Machine černýŠukací stroj F-Machine Gigolo Fuck Machine černýŠukací stroj F-Machine Gigolo Fuck Machine černýŠukací stroj F-Machine Gigolo Fuck Machine černý
Hodnocení: (15x) 3,93
Ušetříte: 20% 4004,- Kč
Původní cena: 19 999,-
Naše cena:
15 995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
670203
● SKLADEM


Barva černá
Materiál hliník
Ovládání dálkové
Vibrace několika rychlostní
Režimů 16
Délka 60 cm
Výška 40 cm
Regulace otáček 0 - 240 RPM
Nastavitelná výška ano
Nastavitelný úhel ano
Napájení ze sítě
Šukací stroj F-Machine Gigolo Fuck Machine černý Gigolův chladný modrý nádech, jemně nasvícené logo a viditelné mechanické části šukacího stroje se Vám předvádí, připravují Vás na zážitek, který se právě chystáte zažít - SEXY hladké mechanické ŠUKÁNÍ až dokonce života! Lehněte si a nechte svého osobního gigola Vás ošukat do několika násobného orgasmu, který jste před tím viděli jen v pohádkách pro dospělé!

Elegantní a nabušený jen tím nejlepším pro Vás. Šukací stroj F-Machine Gigolo, to je ten o kterém jste měli všechny ty vlhké sny a ty se teď konečně mohou stát skutečností. Laboratoře z Velké Británie totiž stvořily zázrak, národní poklad. Vše co se zdálo být nemožné se stalo skutkem a tak vám teď The F-Machine přinesla zázrak. Váš vlastní OSOBNÍ GIGOLO.

Mluvte o dokonalosti, tohle je úplně jiná úroveň. Gigolo má svoje vybavení krásně viditelné. Za proskleným šasi se představuje ve své plné kráse. Ukazuje nám jeho pohyblivé části nasvícené hlubokou modrou barvou. Ta dodává šukacímu stroji ještě větší hloubku elegance.

To co Vám naservíruje tento stroj, to už žádný jiný muž nesvede. Jakmile jednou ochutí orgasmu od tohoto Gigola, už nikdy si neřeknete o nic jiného.

Svým elegantním designem, černým sexy provedením a modře podsvíceným logem se stane šukací stroj The F-Machine Gigolo potřebnou součástí každé ložnice či Vašeho zábavního koutku!

Revoluční systém "mono-leg" spolu s bezdrátovým ovládáním dělá z tohoto šukacího stroje nový standard na poli těchto hraček. Stroj je uživatelsky velmi přívětivý a nabízí novou dimenzi nekonečné zábavy.

Šukací stroj je svým zpracováním vhodný jak pro začátečníky a tak i pokročilé uživatele těchto hraček. Inženýři byly opravdu pečliví a vnímaví, a tak vybavili Gigolo mechanismem pro nastavení celé řady úhlů. Uspokojení si dopřejete v sedě, leže, ve stoje i z těch nejnáročnějších pozic. Tohle prostě mohl vymyslet jen ten největší perverzák a že těch u týmu inženýrů z The F-Machine teda musí být! Uspokojení si najdou například všichni zvrhlíci nebo příznivci BDSM hrátek.

Vylepšeným bezpečnostním funkcím dominuje plně uzavíratelná hlavní jednotka a elektronický bezpečností výřez, který chrání uživatele před možným nadměrným tahem pohyblivých částí.

Stejně jako Gigolo nabízí velkou babádku výšek a úhlů, F-Machine Gigolo má plně nastavitelnou hloubku zásunu (2,5 až 10 cm). Gigolo je dodáván s adaptérem Vac-U-Lock, ale je také kompatibilní s adaptérem USB pro to, aby jste si mohli připojit všechny možné hračky podle své libosti.

Jeho egantní vzhled doplňuje kovová konstrukce ze slitin používaných v leteckém průmyslu v kombinací s modře podsvíceným okénkem.

Specifikace:
- Váha 11.5 Kg
- Rozměry 62 x 42 x 23 cm
- 40 wattů 24 voltů vysoko otáčkový motor (téměř neslyšitelný)
- Regulace otáček v rozmezí 0 - 240 otáček
- Bezdrátové ovládání s 16ti možnými nastaveními rychlosti
- Automatická ochrana okamžitého zastavení chodu pro bezpečnost užívání
- Revoluční "mono-leg" design pro plně nastavitelné nastavení výšky a úhlu jednotky
- Zcela uzavřená hlavní jednotka
- Plná škála použitelných úhlů včetně těch vertikálních
- Odnímatelná tyč s Doc Johnson Vac-u-Lock kompatibilním adaptérem
- Kovová konstrukce ze slitin používaných v leteckém průmyslu
- Podsvícené průhledné okýnko
- Všechny mechanické části vyrobeny z letecké slitiny
- Plug ’n Play napájecí zdroj pro 110/240V 50/60Hz
- Dodáváno s černou 20 cm dlouhou hračkou
- Volitelný adaptér pro jiné hračky
- volitelná sada pro uchycení k hladkým povrchům

není vhodný pro použití v extrémních případech, při kterých je narušena bezpečnost uživatele. Chcete-li něco agresivnějšího, podívejte se na F-Machine Pro II

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW