Anal Fantasy Elite Collection AssGasm Cock Blocker - Pásy cudnosti

Anal Fantasy Elite Collection AssGasm Cock Blocker
Anal Fantasy Elite Collection AssGasm Cock BlockerAnal Fantasy Elite Collection AssGasm Cock BlockerAnal Fantasy Elite Collection AssGasm Cock Blocker
Hodnocení: (4x) 5
Ušetříte: 13% 204,- Kč
Původní cena: 1 599,-
Naše cena:
1 395,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
460478
● SKLADEM


Barva černá
Materiál silikon, kov
Zámky 1 kovový + 2 klíče, 3 plastové
Délka kolíku 7,6 cm (8,8 cm celková)
Průměr kolíku 2,7 cm
Průměr kroužku až 3 velikosti (4,5 cm - 5 cm)
Vhodné pro delší nošení ano
Anal Fantasy Elite Collection AssGasm Cock Blocker Hledáte-li něco, co by povzneslo anální potěšení na úplně novou úroveň, tak Anal Fantasy Elite Collection Ass-Gasm Cock Blocker je jasná volba. Potěšení na vysoké úrovni, materiály nejvyšší kvality.

Spojení pásu cudnosti a análního kolíku dalo za vznik nové, úžasné erotické pomůcce. Nasaďte pás cudnosti svému partneru a nechte jej celý den být napjatý, plná očekávání, až se vás bude moct večer zmocnit. Nejlepší Ass-Gasm kolík s ultra populárním Elite Silicone Cock Blocker přinese explozivní potěšení.

Aby silikonový anální kolik Ass-Gasm zůstal na svém místě, když se začnou věci pomalu zahřívat, má na sobě pásek spojující pás cudnosti a kolík. Jednou z dalších pojistkek je malá kotvička na konci análního kolíku. Pás cudnosti je tak akorát velký, aby pojmul celé vaše nářadíčko. Na svém místě jej udrží nastavitelný kroužek z nerezové oceli. S neporovnatelným pocitem pohodlí budete moci chodit i na toaletu bez toho, aniž byste museli Anal Fantasy Elite Collection Ass-Gasm Cock Blocker sundávat. Malá dírka na špičce pomůže při močení a dovolí vám nosit pás cudnosti po delší dobu.

Anal Fantasy Elite Collection Ass-Gasm Cock Blocker je svým promyšleným designem vhodný pro začátečníky, zajímající se o tuto oblast BDSM, ale také vášniví nadšenci nebudou zklamání. Nasaďte si klícku, zasuňte Ass-Gasm anální kolík, zamkněte a užijte si den plný vzrušení.

- Hygienický Elite Silicone, bez ftalátů, pružný
- 1 kovový zámek se dvěma klíči a 3 plastové zámečky
- Kovový kroužek nastavitelný na 3 různé velikosti
- Masér prostaty Ass-Gasm dopřeje nejlepší dráždění
- Dírka na špičce pro možnost kdykoliv se vymočit

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW