Secret Pleasure Chest Black - černá erotická sada - Bondage, lana

Secret Pleasure Chest Black - černá erotická sada
Secret Pleasure Chest Black - černá erotická sadaSecret Pleasure Chest Black - černá erotická sadaSecret Pleasure Chest Black - černá erotická sadaSecret Pleasure Chest Black - černá erotická sada
Hodnocení: (3x) 5
Ušetříte: 12% 204,- Kč
Původní cena: 1 699,-
Naše cena:
1 495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
344021
● SKLADEM


Barva černá
Materiál umělá kůže, polyester, kov, PVC
Počet pomůcek 10
Vhodné pro lehké SM hrátky
Obsah setu bondage lano, roubík, pouta na ruce i kotníky, maska, plácačka, bičík, peříčko, obojek s vodítkem, skřipce na bradavky
Délka lana 10 metrů
Secret Pleasure Chest Black - černá erotická sada Nadělte si se svým partnerem krásné chvilky s černou BDSM sadou EasyToys Secret Pleasure Chest Black. 10 dílná sada plná hraček čekající až vaše noci promění ve žhavé hrátky plné vzrušení.

Sada pomůcek pro BDSM hry je velice vhodnou volbou pro páry, zajímající se o BDSM. Převážně určená pro začátečníky, dokáže však mile potěšit i nadšence.

Balení obsahuje pomůcky z téměř jakékoliv oblasti BDSM. Krásný balíček vám dá k dispozici na vyzkoušení 10 metrů dlouhé lano, černý roubík, pouta určená pro znehybnění zápěstí i kotníků, příjemnou masku přes oči, plácačku, bičík s dlouhými třásněmi, jemné peříčko pro šimrání, skřipce na bradavky s rolničkami a v neposlední řadě obojek s vodítkem pro pořádný pet play.

Obojek a všechny pouta jsou nastavitelná, takže vše padne přesně tak jak má.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW