XPander X4+ small - Maséry prostaty

XPander X4+ small
XPander X4+ small
Hodnocení: (8x) 4
Ušetříte: 9% 204,- Kč
Původní cena: 2 299,-
Naše cena:
2 095,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
586340
● SKLADEM


délka 9,5 cm
průměr 2,5 - 4,1 cm
napájení 1x AAA
XPander X4+ small Nejnovější generace stimulátorů prostaty od známe značky Joydivision. Stimulátor prostaty využívá unikátního principu XPANDER nejnovější technologie pro sexuální uspokojení. XPANDER otevírá nové sexuální vášně pro všechny muže.

Dosažení orgasmu díky anální stimulaci je neuvěřitelně vzrušující v této oblasti je vysoká koncentrace nervových zakončení, a díky análním pomůckám můžete stimulovat každý z těchto nervů. Většina mužů nezná orgasmus bodu P, protože o jeho existenci ani neví. Unikátní funkce XPANDER umožňuje zmenšení jeho objemu o 50%. Tento princip umožňuje neuvěřitelně jednoduché, ale naprosto bezpečné zavedení XPANDER. XPANDER se okamžitě rozvine do své plné stimulační velikosti a vytváří tak neuvěřitelně příjemný pocit naplnění, který zajisté nadchne každého muže.

XPANDER je vyroben ze 100% lékařského silikonu nejvyšší kvality Silikomed®. Je možné použít i lubrikanty na silikonové bázi bez jakýchkoliv problémů.

Objevte svět stimulace prostaty s průkopníkem série XPANDER. S X4+ odhalíte zcela nové rozměry stimulace prostaty. Díky vibrujícímu náboji a typickému designu vytváří XPANDER ohromující účinek.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW