XPander X2 small - Maséry prostaty

XPander X2 small
XPander X2 small
Hodnocení: (7x) 3,86
Ušetříte: 18% 304,- Kč
Původní cena: 1 699,-
Naše cena:
1 395,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
515272
◌ do 7 dnů


délka 9,5 cm
průměr 2,5 - 4,1 cm
XPander X2 small Nejnovější generace stimulátorů prostaty. Stimulátor prostaty využívá unikátního principu XPANDER. Vyroben ze 100% lékařského silikonu nejvyšší kvality.

Nejnovější generace stimulátorů prostaty od známe značky Joydivision. Stimulátor prostaty využívá unikátního principu XPANDER nejnovější technologie pro sexuální uspokojení. XPander X2 small otevírá nové sexuální vášně pro všechny muže.

Dosažení orgasmu díky anální stimulaci je neuvěřitelně vzrušující v této oblasti je vysoká koncentrace nervových zakončení, a díky análním pomůckám můžete stimulovat každý z těchto nervů. Většina mužů nezná orgasmus bodu P, protože o jeho existenci ani neví.

Unikátní funkce XPANDER umožňuje zmenšení jeho objemu o 50%. Tento princip umožňuje neuvěřitelně jednoduché, ale naprosto bezpečné zavedení XPander X2 small.

XPander X2 small se okamžitě rozvine do své plné stimulační velikosti a vytváří tak neuvěřitelně příjemný pocit naplnění, který zajisté nadchne každého muže.

XPander X2 small je vyroben ze 100% lékařského silikonu nejvyšší kvality Silikomed®. Je možné použít i lubrikanty na silikonové bázi bez jakýchkoliv problémů.

Objevte svět stimulace prostaty s průkopníkem série XPANDER. S XPander X2 small odhalíte zcela nové rozměry stimulace prostaty. Díky vibrujícímu náboji a typickému designu vytváří XPander X2 small ohromující účinek.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma