XPander X2 large - Maséry prostaty

XPander X2 large
XPander X2 large
Hodnocení: (3x) 4
Ušetříte: 13% 304,- Kč
Původní cena: 2 299,-
Naše cena:
1 995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
515299
● SKLADEM


délka 11,5 cm
průměr 2,9 - 4,8 cm
XPander X2 large Nejnovější generace stimulátorů prostaty. Stimulátor prostaty využívá unikátního principu XPANDER. Vyroben ze 100% lékařského silikonu nejvyšší kvality.

Nejnovější generace stimulátorů prostaty od známe značky Joydivision. Stimulátor prostaty využívá unikátního principu XPANDER nejnovější technologie pro sexuální uspokojení. XPander X2 large otevírá nové sexuální vášně pro všechny muže.

Dosažení orgasmu díky anální stimulaci je neuvěřitelně vzrušující v této oblasti je vysoká koncentrace nervových zakončení, a díky análním pomůckám můžete stimulovat každý z těchto nervů. Většina mužů nezná orgasmus bodu P, protože o jeho existenci ani neví.

Unikátní funkce XPANDER umožňuje zmenšení jeho objemu o 50%. Tento princip umožňuje neuvěřitelně jednoduché, ale naprosto bezpečné zavedení XPander X2 large.

XPander X2 large se okamžitě rozvine do své plné stimulační velikosti a vytváří tak neuvěřitelně příjemný pocit naplnění, který zajisté nadchne každého muže.

XPander X2 large je vyroben ze 100% lékařského silikonu nejvyšší kvality Silikomed®. Je možné použít i lubrikanty na silikonové bázi bez jakýchkoliv problémů.

Objevte svět stimulace prostaty s průkopníkem série XPANDER. S XPander X2 large odhalíte zcela nové rozměry stimulace prostaty. Díky vibrujícímu náboji a typickému designu vytváří XPander X2 large ohromující účinek.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW