Rocks Off Rude-Boy Red - Maséry prostaty

Rocks Off Rude-Boy Red
Rocks Off Rude-Boy Red
Hodnocení: (9x) 4
Ušetříte: 25% 450,- Kč
Původní cena: 1 799,-
Naše cena:
1 349,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
573248
● SKLADEM


barva červená
délka zaváděcí část 13 cm
průměr 2,5 cm
Rocks Off Rude-Boy Red Stimulace prostaty přináší mužům, kteří se odhodlají k praktice, neuvěřitelné prožitky. Máme v nabídce několik masérů prostaty. Rocks Off Rude-Boy Red není vyjímkou.

Anatomicky tvarované anání dildo, nacházející se na těle maséru prostaty Rocks Off Rude-Boy Red, dosáhne přesně do oblasti prostaty, kde dodává maximální stimulaci. Na těle Rocks Off Rude-Boy Red se nachází i oblast s výstupky stimulující oblast mezi varlaty a anusem.

Ve spojení těchto svou míst se silnou vibrací z vibrační patrony maséru prostaty Rocks Off Rude-Boy Red se stane nezapomenutelný prožitek, který si budete chtít užívat každým dnem.

Pevné silikonové tělo Rocks Off Rude-Boy Red je díky své struktuře naprosto vhodnou volbou. Vibrace z vibrační patrony se dobře vede celým análním kolíkem, od stimulace můstku mezi šourkem a anus až po samotnou špičku análního dilda, staimulující prostatu.

S vibrátorem Rocks Off Rude-Boy Red si budete moct říkat pane, protože takové výstřiky semene nemají ani v pornu.

Stačí pouze nagelovat konec vibrátoru, zasunout do análu a pustit vibraci. Octnete se v neuvěřitelných výšinách slastí a budete řvát jako lev a chtít, aby tento okamžik nikdy neskončil.

Doporučujeme používat kvalitních lubrikačních gelů, které si můžete vybrat z naší nabídky lubrikačních gelů.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW