Rebel Rechargeable Prostate Stimulator - Maséry prostaty

Rebel Rechargeable Prostate Stimulator
Rebel Rechargeable Prostate StimulatorRebel Rechargeable Prostate StimulatorRebel Rechargeable Prostate StimulatorRebel Rechargeable Prostate Stimulator
Hodnocení: (10x) 4
Ušetříte: 17% 304,- Kč
Původní cena: 1 799,-
Naše cena:
1 495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
590002
● SKLADEM


Barva černá
Délka 14,6 cm
Délka kolíku 10,5 cm
Průměr 2 - 3 cm
Materiál silikon, ABS
Vibrační ano
Režimů 9
Nabíjecí ano USB
Rebel Rechargeable Prostate Stimulator Vibrační masér prostaty Rebel Rechargeable Prostate Stimulator. Vyroben ze silikonu. Jemná stavba análního vibrátoru se jednoduše zavádí do konečníku. Nabíjecí.

Speciálně zahnutý silikonový anální vibrátor Rebel Rechargeable Prostate Stimulator, který je určen pro muže ke stimulaci prostaty.

Rebel Rechargeable Prostate Stimulator zaujme především svým unikátním designem.

Snadno se zavádí do konečníku, kde stimuluje prostatu a jeho druhá část masíruje varlata. Tato kombinace má za následek intenzivnější orgasmus.

Vibrátor Rebel Rechargeable Prostate Stimulator má vyjímatelnou vibrační patronu, která se aktivujete zmačknutím tlačítka na konci vibrátoru.

Rebel Rechargeable Prostate Stimulator je vyroben z pružného příjemného dermatologicky testovaného hypoalergenního 100% silikonu.

Lehce omyvatelný.
V černém provedení.

Vibrátor Rebel Rechargeable Prostate Stimulator je vyroben z lékařského silikonu, který nevyvolává žádné alergické reakce. Jeho povrch je na dotek jemný a stavba vibrátoru je pevná, díky tomu se dobře přenáší vibrace z vibrační patrony. Vibrační patronu je možné vyjmout použit jako kapesní vibrátor pro dráždění.

Dosažení orgasmu díky anální stimulaci je neuvěřitelně vzrušující v této oblasti je vysoká koncentrace nervových zakončení, a díky análním pomůckám můžete stimulovat každý z těchto nervů.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma