You2Toys Temptation Mini Pink - anální vibrátor - Anální vibrátory

You2Toys Temptation Mini Pink - anální vibrátor
You2Toys Temptation Mini Pink - anální vibrátor
Hodnocení: (5x) 4
Ušetříte: 12% 54,- Kč
Původní cena: 449,-
Naše cena:
395,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
563510
◌ do 7 dnů


délka 13,5 cm
průměr 0,7-2 cm
barva růžová
You2Toys Temptation Mini Pink - anální vibrátor Růžový anální vibrátor s plynulou regulací vibrací. Vyroben z jemného gelového materiálu. Napájení 1x AAA baterie. Vibrátor dlouhý 13 cm a s průměrem až 2 cm.

You2Toys Temptation Mini Pink - krasavec na dlouhé večery. S tímto análním vibrátorem si dokážete zvednout náladu. Přes 13 cm dlouhý You2Toys Temptation Mini Pink Vám udělá radost přesně tam, kde potřebujete.

Pomocí plynulé regulace otáček dostanete kontrolu nad svou anální stimulací. Jednoduše si tak dopřejete přesně to, co vaše tělo žádá.

You2Toys Temptation Mini Pink je vhodným análním vibrátorem pro začátečníky. Jeho průměr začínající na necelém centimetru se jednoduše zavede do análního otvoru. Maximální průměr You2Toys Temptation Mini Pink je 2 cm, což zvládne kde koho potěšit!

Tělo vibrátoru You2Toys Temptation Mini Pink se skládá z několika tvarem připomínajících kuliček. Ty dodají anální stimulaci větší pocit uspokojení.

Napájení You2Toys Temptation Mini Pink pomocí 1x AAA baterie děla z toho análního vibrátoru vhodnou pomůcku na cesty. Stačí vyměnit baterii a může se hned pokračovat.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma