Ultimate Fantasy Dolls Kitty - silikonová panna - Nafukovací panny

Ultimate Fantasy Dolls Kitty - silikonová panna
Ultimate Fantasy Dolls Kitty - silikonová pannaUltimate Fantasy Dolls Kitty - silikonová pannaUltimate Fantasy Dolls Kitty - silikonová pannaUltimate Fantasy Dolls Kitty - silikonová panna
Hodnocení: (53x) 4,32
Ušetříte: 20% 10004,- Kč
Původní cena: 49 999,-
Naše cena:
39 995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
500340
◌ do 7 dnů


Barva tělová
Vlasy hnědá
Výška 168 cm
Poprsí 91 cm
Pas 60 cm
Boky 91 cm
Velikost košíčků D - DD
Velikost oblečení XS, S
Velikost bot 7 (37-38)
Otvory Pusa, vagína, anál
Materiál TPE
Ultimate Fantasy Dolls Kitty - silikonová panna Nepopsatelně realistická panna z řady silikonových panen PipeDream Extreme Ultimate Fantasy Dolls vás chytí za srdce. Jméno Kitty nezapomenete až do konce svého života.

Ohybatelnou silikonovou pannu Ultimate Fantasy Dolls Kitty si nastavíte do všech svých vysněných poloh. Pohybovací klouby se nachází na všech místech, hlavou počínaje a konečky prstů konče.

Silikonová panna Ultimate Fantasy Dolls Kitty je skvostem vyrobeným s tou nejjemnější prací, vyrobená za účelem naplnit fantazie a pocity na všech úrovních potěšení. Pozornost byla věnována realistickému designu, s důrazem kladeným na detail a pravost smyslů, a super jemné Fanta Flesh pokožce. Důrazný důklad při vývoji vás nenechá spát a naplní všechny vaše sny!

Hedvábně jemné vlasy vás polechtají a zelené oči vás už nikdy nepustí. Otevřete její ústa a nechte se unést do světa ultimátní orální fantazie nebo nechte její jemné prstíky s nalakovanými nehty se obmotat kolem vaší tyče potěšení.

Pevné poprsí Ultimate Fantasy Dolls Kitty vás už volají k sobě, zatím co perfektní pevný zadek potichu jásá nedočkavostí.

Silikonová panna Ultimate Fantasy Dolls Kitty je od hlavy až k patě neskutečně sexy a dává to o sobě pořádně znát.

Se svou výškou celých 168 cm je jistou volbou při naplnění všech tajných fantazií. Postel s vámi vezme útokem. Poddajné rty, realistickou vagínu, ultimátní realistické potěšení, vše nabídne jen a jen vám.

Celé tělo silikonové panny Ultimate Fantasy Dolls Kitty je podpořeno extrémně silným skeletem z nerezové oceli. Každý kloub lidského těla byl přenesen i na tuto pannu, dodávajíc jí tisíci násobně na realističnosti. Takové akrobatické pohyby, jako právě s touto pannou, jen tak s ledajakou nezažijete.

Nastavte si ji do libovolné polohy, oblečte si ji do vysněného kostýmku z naší nabídky, použijte svůj oblíbený parfém, vyfoťte se spolu a ukažte, jak dokonalá je.

Silikonová panna Ultimate Fantasy Dolls Kitty je připravena splnit všechny vaše fantasie až do poslední kapky.

3 velikosti ženy
Prsa: 81 cm
Pas: 56 cm
Boky: 91 cm

Velikosti oblečení
Košíčky: C - D
Oblečení: XS, S
Obuv: 7 (37 - 38)

Oblečení je pouze ilustrativní a od dodávaného se může výrazně lišit. V případě užití barevného oblečení doporučujeme prvně otestovat na méně viditelné části těla, neboť může pouštět barvu a znehodnotit tak pokožku silikonové panny. Tato silikonová panna je pouze na objednávku.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma