ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml - Masážní oleje

ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml
ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 mlExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 mlExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 mlExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml
Hodnocení: (1x) 5
Ušetříte: 17% 104,- Kč
Původní cena: 599,-
Naše cena:
495,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
343500
● SKLADEM


Barva bílá
Objem 500 ml
Aroma bez aroma
Typ masážní mléko
Vlastnosti jemný, pečující o pleť, relaxační
ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml Relaxační mléko ExotiQ Soft and Tender Massage Milk se postará o vaši pokožku. Jemné složení pečuje o pleť a je vhodné pro použití i na citlivou pokožku.

Užijte si uvolňující masáž s pocitem jemného uspokojení. ExotiQ Soft and Tender Massage Milk ve svém velkém 500ml balení je vhodnou volbou pro všechny milovníky příjemných chvil. Praktický uzávěr na lahvi masážního mléka se jednoduše otevírá a aplikace ExotiQ Soft and Tender Massage Milk je jednoduchá.

Stačí již malé množství nanést na ruce a jemně namasírovat po celém těle. Sametově jemné mléko nechá vaše ruce hladce klouzat do všech zákoutí těla a pomůže svalům se uvolnit.

Masáž vám pomůže se uvolnit a naladit tu správnou atmosféru. Nezáleží jestli jste profisionál či amatér, masáž s mlékem ExotiQ Soft and Tender Massage Milk si užijete oba do sytosti.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW