LELO HEX Condoms Respect XL 12 Pack - Kondomy

Nacházíte se v sekci » sexshop » Kondomy »
LELO HEX Condoms Respect XL 12 Pack
LELO HEX Condoms Respect XL 12 PackLELO HEX Condoms Respect XL 12 PackLELO HEX Condoms Respect XL 12 PackLELO HEX Condoms Respect XL 12 Pack
Hodnocení: (8x) 4,38
Ušetříte: 17% 100,- Kč
Původní cena: 599,-
Naše cena:
499,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
127178
● SKLADEM


Barva čirá
Průměr 58 mm
Tloušťka 0.045 mm
Délka 19,5 cm
Technologie HEX
Materiál Latex
Lubrikovaný ano
Balení 12 kusů
LELO HEX Condoms Respect XL 12 Pack Revoluční kondom LELO HEX s předělanou strukturou pro násobně uspokojující sex. Unikátní šestiúhelníková struktura kondomu nabízí posílení sensitivity partnerů.

Kondomy LELO HEX jsou naprosto nové, revoluční. Vyvíjely se pod důkladným dohledem po dlouhou dobu 7 let a nyní jsou tu! Kondomy LELO HEX nehrají na kompromisy mezi potěšením, sílou nebo bezpečností.

Kondomy LELO HEX vám nabídnou naprosto těsný design, jako by byl dělaný na míru. Tím se zvýší sensitivita a intimita při sexu u obou partnerů.

LELO HEX dodají sílu, tenkost a pocity skrz revoluční šestiúhelníkovou strukturu. Jedná se o nejrevolučnější technologii v oblasti kondomů za posledních několik desítek let!

Se svou strukturou složenou ze 350 propojených šestiúhelníků, LELO HEX dovoluje více sensitivity, pocitů a intimity při sexu oběma partnerům. Dokonale hladký na povrchu, texturovaný uvnitř.

Síť buněk nedovolí žádné kompromisy. Se svou tloušťkou 0.045 - 0.055 mm jsou LELO HEX jedny z nejtenčích kondomů na trhu.

Aby bylo splněno celosvětových standardů ochrany, jsou LELO HEX elektronicky testovány na každém kondomu, které se do světa vyvezou aby se zajistila nejvyšší známka kvality.

LELO HEX Condoms Respect XL jsou extra velké kondomy série LELO HEX. Celkem jsou o 15 mm delší a o celé 4 mm širší.

Unikátní design LELO HEX byl inspirován přírodou.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW