Durex Elite kondom 1ks - Kondomy

Nacházíte se v sekci » sexshop » Kondomy »
Durex Elite kondom 1ks
Durex Elite kondom 1ks
Hodnocení: (11x) 4
Ušetříte: 7% 1,- Kč
Původní cena: 19,-
Naše cena:
18,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
103821
● SKLADEM


Durex Elite kondom 1ks Kondomy Durex Elite mají zvýšenou lubrikaci pro co největší citlivost. Jsou vyrobeny z velmi jemného a tenčího latexu, který zachovává výhody velmi vysoké bezpečnosti kondomu a dokonalou citlivost.

Nejnovější model Durex Elite, který nabízíme, má nový lehčí nasazovací patent a zápach latexu překrývá speciální lubrikant Zeus Odour Masker.
Prodáváme po kusech, ne krabičkách. Výhodná cena.

Durex Elite patří mezi špičkové, nejprodávanější prezervativy od Durexu. Velkému množství párů vadí použití kondomu během styku, protože snižuje jejich požitek ze styku, citlivost, přenášení tepla mezi partnery.

ELITE kondomy jsou vyrobeny tak tence, že jich během vašeho hraní nebudete téměř vůbec vnímat. A pro vaši maximální bezpečnost jsou ještě extra lubrikované kvalitním Durex lubrikantem. Snem každého páru je milovat se bezpečně, bez rizika nákazy pohlavní chorobou a také možnost regulovat početí.

Všechny Durex Elite kondomy jsou elektronicky testovány, splňují velmi přísné normy a přinesou Vám dokonalý komfort a bezpečnost. Splní Vaše nejtajnější sny cítit se "naostro" a přitom zůstat chráněný!

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma PW