Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis - Nafukovací dilda

Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis
Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating PenisBaile Bigger Joy Inflatable Vibrating PenisBaile Bigger Joy Inflatable Vibrating PenisBaile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis
Hodnocení: (3x) 4,67
Ušetříte: 17% 204,- Kč
Původní cena: 1 199,-
Naše cena:
995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
201083
● SKLADEM


Barva černá
Délka 16 cm
Průměr 4 cm
Napájení 3x AA baterie
Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis Nafukovací dildo Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis vás naplní. Doslova. Nestačí vám průměrná velikost dild a chcete něco lepšího, většího?

Nafukovací dildo Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis vás dokáže nebudit více než jen svou velikostí. Vibrační funkce vám prožene tělem. Stačí jen tři AA baterie a o zábavu je na dlouhou dobu vystaráno.

Nafukovací dildo Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis v hezčím, elegantnějším provedení.

Přímo na ovladači se nachází ovládání pro dofouknutí dilda Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis. Stačí si jen představit jak se ve vás nafukovací dildo rozpíná a přifouknout si nafukovací dildo Baile Bigger Joy Inflatable Vibrating Penis na své vysněné zvíře!

Dosažení orgasmu díky anální stimulaci je neuvěřitelně vzrušující v této oblasti je vysoká koncentrace nervových zakončení, a díky análním pomůckám můžete stimulovat každý z těchto nervů.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma