SizeGain Plus - Zvětšení penisu

SizeGain Plus
SizeGain Plus
Hodnocení: (92x) 3,97
Ušetříte: 20% 254,- Kč
Původní cena: 1 249,-
Naše cena:
995,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
105454
● SKLADEM


tablet 30 ks
SizeGain Plus Toužíte po větším penisu? Představuje pro vás malý penis překážku, se kterou se musíte neustále potýkat? Stydíte se za něj v intimních okamžicích? Vyzkoušejte SizeGain Plus s přírodním složením podporujícím zvětšení penisu. Velikost penisu potěší nejen vás, ale i vaši partnerku, které budete moci dopřát maximální uspokojení.

Tablety SizeGain Plus jsou stoprocentně přírodní. Jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému užívání.

SizeGain Plus vám pomůže odbourat zábrany v sexu a navodit pocit uspokojení u vás i vaší partnerky. Produkt pro zvětšení penisu SizeGain Plus je držitelem certifikátu kvality GMP, který poukazuje na špičkovou a bezkonkurenční kvalitu výrobku. Užívání SizeGain Plus je tedy stoprocentně bezpečné. Přirozeně ovlivňuje velikost penisu. Dosáhnete s ním rychlých a viditelných výsledků v průběhu jednoho až šesti měsíců.

Obsah balení: 30 tablet (35,3 g)
Dávkování: maximálně 1 tableta za den s jídlem nebo tekutinami
Složení (v 1 tabletě): extrakty, 350 mg Arginine Alpha Keto Glutarate (AAKG), zahušťovadla (hydroxypropylmethylcelulóza, maltodextrin, celulóza)
Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě.
Výrobce: Natural Logistics S.L (Španělsko)

Vyrobeno ve Španělsku.

%DDD - doporučená denní dávka

UPOZORNĚNÍ: Potravinový doplněk s obsahem bylin, minerálů a aminokyselin. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě nesnášenlivosti nebo alergické reakce na některou z ingrediencí okamžitě přerušte užívání.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma