ViaMax Power Tabs - 2 tabs - Podpora erekce

ViaMax Power Tabs -  2 tabs
ViaMax Power Tabs -  2 tabs
Hodnocení: (236x) 3,94
Ušetříte: 20% 50,- Kč
Původní cena: 249,-
Naše cena:
199,-

Objednací kód
Dodací lhůta:
920021
◌ do 7 dnů


Položka je nedostupná
v současné chvíli nelze objednat
balení - 2 tablety
ViaMax Power Tabs - 2 tabs Přípravek s mohutným účinkem na Vaši mužnost. Spolehlivě pomáhá při nedostatečné erekci.
Přípravek ViaMax Power je svými účinky často přirovnáván k Viagře, je také přezdíván česká Viagra bez předpisu.
Charakteristika ViaMax Power:
100% přírodní produkt
ViaMax PowerTabs je jeden z nejúčinnějších a nejefektivnějších dostupných potravinových doplňků, pomáhající zvýšit sexuální touhu, energii a podporuje celkovou pohlavní a tělesnou zdatnost. Účinek je okamžitý (do 1 hodiny) a obvykle trvá více než 24 hodin. ViaMax Power Tabs je přírodní produkt pro každého kdo hledá větší a lepší celkové uspokojení v sexuálním životě.
ViaMax Power Tabs je konečně přírodní produkt pro všechny muže , kteří si přejí zlepšit svůj sexuální život. Také proto je ideální pro všechny ostatní muže kteří netrpí žádnou sexuální dysfunkcí, podávají pak lepší sexuální výkon po užití Nutraceutica s PDE5 inhibiční funkcí. Výsledky zkoušek s Viamax Power Tabs ukázaly, že minimálně u 88% mužů včetně těch kteří nemají žádné problémy došlo ke zlepšení jejich erekce a celkového sexuálního výkonu během užívání tohoto přírodního výrobku.
ViaMax:
Umožňuje Delší a lepší erekci, s umocňujícím prvkem
Kratší dobu odezvy na sexuální stimulaci
Kratší doba zotavovací fáze (schopnost opakované erekce a její udržení)
Lepší kontrolu předčasné ejakulace


Složení ViaMax:
ViaMax PowerTabs obsahuje schválenou a dokonale vyvážnou kombinaci testovaných afrodiziak určených poskytujících potravinový doplněk pro zvýšení touhy a potěšení.


ViaMax Power Tabs obsahují následující substance:
Tribulus Terrestris - výtažek obsahuje přírodní fytotestosteron, hormon, který běžně reguluje sexuální sílu mužů i žen. Tento výtažek je obvykle používán pro boj s nízkou sexuální aktivitou.

Epimedium byl využíván již Dioscoridem a je prastarou rostlinou se silnými afrodiziakálnimi účinky, která byla dlouho využívána v Japonsku a Číně. Podle botanických údajů Epimedium stimuluje centra sexuální touhy mužů i žen.

Eurycoma Longifolia - známá také jako Tongkat Ali. Její afrodiziakální účinky byly v lidové medicíně využívány po staletí pro zvýšení vitality a energie.

Maca - Jihoamerická rostlina ze stejné rodiny, ze které pocházejí také brambory, je často nazývána Peruánský ženšen, ačkoliv s ženšenem nemá nic společného. Má se za to, že maca přirozeným způsobem stimuluje sexuální touhu a omezuje stres a úzkost a byla dlouho používána pro zvýšení vitality a duševního svěžesti.

Gingko Biloba - jedna z nejstarších rostlin na zemi, gingko bylo v Číně využíváno jako léčivá rostlina po několik tisíc let. Gingko je používáno jako potravinový doplněk pro přirozenou stimulaci fyzického a psychologické výkonnosti a to díky svým antioxidačním účinkům

Cnidium Monnier - v Číně známý jako Še Šuang Thein je jedním z nejdůležitějších ingrediencí ViaMax Power Tabs. Cnidium Monnier ovlivňuje vylučování oxidu dusnatého, který podporuje krevní oběh za účelem touhy a potěšení.

Butea Superba - roste téměř výhradně v horských oblastech Thajska a lidé ho používali po staletí. Hlízy byly dlouho využívány jako afrodiziakum a pro zvýšení vitalit.


PowerTabs pracuje dvěma způsoby:

ViaMax® PowerTabs blokuje v těle enzym nazývaný phosphodiesterase-5, nebo-li PDE-5 . Toto uvolní napětí svalů a umožní topořivým tělískům v penisu lépe se rozšířit a tím současně do nich může vstoupit více krve. Výsledkem použití ViaMax PowerTabs je tedy snadnější získání a udržení erekce.

ViaMax® PowerTabs celkově podporuje dlouhodobý mechanismus pro podpoření pohlavního výkonu. Přírodní extrakty obsažené ve výrobku zvyšují v těle obsah mužského pohlavního hormonu testosteronu, dopaminu a adrenalinu, které jsou důležité pro sexuální výkon.

Záruka: 24 měsíců

Novinky a akční
nabídky na emailShop roku Doprava zdarma